Заміна барабана в пральних машинах Atlant| СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна барабана в пральних машинах Atlant| СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна барабана в пральних машинах Atlant

РЕМОНТ
ОТ 300 ГРН

  • Прием заявки в течение 24 часа
  • Выезд мастера в течение 60 минут
  • Диагностика бесплатно от 5 минут
  • Гарантия на ремонт от 1 до 12 месяцев

Основна несправність барабана пральної машини Atlant, його люфт. Реагувати на подібні неполадки необхідно своєчасно, причому якнайшвидше. Причин цього дві. Звичайно, це суттєво відображається на процесі експлуатації пральної машини, адже завдає деяких незручностей: з'являється сильний сторонній гул та вібрація. Але насамперед, така поведінка пральної машини Atlant може спровокувати ряд інших істотних поломок як бака, так і машинки в цілому, тому краще не відкладати заміну барабана.

Чому доводиться викликати майстра

Існує дві основні причини виходу з експлуатації цієї комплектуючої. Перша їх несправність підшипників. Хоча це й досить довговічна запчастина та термін її дії розрахований на 5-10 років, але й вона рано чи пізно стає непридатною.

Діагностується подібна проблема легко: вам варто лише спробувати рухати барабан руками в різні боки. Виявлене відхилення у вигляді зазору та стороннього шуму у будь-якому випадку говорить про механічне зношування підшипників пральної машини Atlant. Не слід ігнорувати навіть незначний люфт, оскільки він все одно збільшуватиметься в міру експлуатації апарату. Крім зносу, ще однією причиною поломки цих деталей є вплив води, що спричиняє корозію. Як би там не було, є лише один вихід – своєчасна заміна підшипників.

Є ще один фактор, що впливає на роботу барабана пральної машини, стан амортизаторів. Визначити можливу неполадку не важко навіть для недосвідченого користувача. Вам необхідно трохи потягнути барабан на себе, а потім відпустити. Якщо він без будь-яких коливань повертається у вихідне положення, то з амортизаторами все гаразд. Але якщо присутня характерна балаканина це перша ознака того, що вони вийшли з ладу. Пряме призначення амортизаторів гасіння коливань та вібрацій барабана під час прання. Тому будь-яке пошкодження цих деталей і призводить до того гулу, який є одним із найпоширеніших симптомів.

Нехтування послугами майстра може лише посилити становище, адже всі вузли вашої пральної машини Atlant так і зношуватимуться через люфт барабана.

Висока якість послуг від "Ремонт на дому"

Наша майстерня має у своєму розпорядженні тільки нові та якісні комплектуючі, які надовго продовжать життя вашій пральній  машині Atlant. Майстри з ремонту вдома обов'язково видадуть гарантію після проведеної заміни барабана або його деталей. Тільки ми надаємо для своїх клієнтів найкраще поєднання ціни та якості!

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1871 s
220
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані