Заміна барабана пральної машини Ariston – оформити заявку на сайті | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна барабана пральної машини Ariston – оформити заявку на сайті | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна барабана в пральній машині Ariston

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Через поломку барабана машинки-автомат Ariston, очевидно, процес прання неможливий. Причому неважливо, йдеться про якісь окремі деталі бака або про елемент в цілому.

Сервіс-центр "Ремонт на дому" пропонує свої послуги із заміни барабана або його комплектуючих. Наш спеціаліст легко проведе якісну діагностику вашої пральної машини Ariston і усуне знайдену проблему.

Розглянемо основні симптоми, пов'язані з неполадками в роботі барабана машинки-автомат.

Коли варто звертатися до фахівця

Основні ознаки несправності цієї частини пральних машин виглядають так:

  • Відсутність обертання барабана під час прання, проте при цьому можливе прокручування його рукою. У такому випадку можливе банальне перевантаження: якщо за меншої кількості білизни машинка нормально функціонує, проблем із механізмом немає. Вам лише потрібно дотримуватись вимог до експлуатації пральної машини Ariston. Якщо ж справа не в цьому, то тут може мати місце ремінь приводу, що злетів, механічний знос щіток двигуна або ж вихід з ладу програматора.
  • Якщо ж пральна машина не віджимає білизну при пранні, то тут найімовірніша проблема з електродвигуном обрив в обмотці або знос щіток. Серед інших можливих причин слід зазначити: поломку простата, зливної помпи або електронного модуля. У цій ситуації машинка-автомат Ariston не обійдеться без заміни відповідних деталей.
  • Коли барабан заклинило намертво, найімовірніша несправність його підшипників унаслідок корозії чи деформації. Не менш часто зустрічається зліт ременя або попадання сторонніх предметів. Рідкісний випадок, коли сталося мимовільне відкриття стулок механізму в процесі прання. У будь-якому випадку вашій машині знадобиться заміна тієї чи іншої запчастини.

Повна заміна барабана пральної машини Ariston досить радикальна міра і вимагає значних трудових і тимчасових витрат. Цей процес має на увазі значне розбирання апарату: тут вам точно не обійтися без допомоги кваліфікованого майстра.

Послуги від СЦ Ремонт на дому

Наш сервісний центр надає професійні послуги із заміни барабана пральної машини Ariston та його комплектуючих. Досвідчені майстри з ремонту пральних машин вдома готові виїхати до вас прямо в день оформлення заявки!

Після проведених робіт ми обов'язково надаємо гарантійний документ, термін дії якого може досягати 1 року. А якість і низька вартість запчастин вас приємно здивують!

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки