Заміна барабана пральної машини Samsung у Києві | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна барабана пральної машини Samsung у Києві | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна барабана в пральній машині Samsung

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

У процесі тривалої експлуатації пральної машини Samsung іноді виходить з ладу навіть така надійна деталь, як барабан. У разі подібної поломки потрібна оперативна заміна комплектуючої, при цьому процедуру бажано довіряти виключно кваліфікованому спеціалісту, адже ремонт завантажувального бака відноситься до складної категорії.

Мешканці Києва та передмістя можуть замовити заміну барабана пральної машини Samsung у сервісному центрі Ремонт на дому. Для цього потрібно залишити заявку на сайті із зазначенням марки техніки та ознак поломки. Наші фахівці проведуть ремонт пральної машини у вас вдома, позбавивши необхідності везти її в сервісний центр.

У яких випадках необхідна заміна барабана

Барабан один із найнадійніших вузлів пральної машини. Тому його поломка є досить рідкісним явищем. Найчастіше необхідність заміни з'являється внаслідок тривалої експлуатації устаткування. У завантажувальному баку виникають ушкодження, кріплення ребробійників зрізаються, руйнується посадкове місце втулки. Полагодити барабан у цьому випадку неможливо, потрібно тільки замінити його.

Часто нутрощі вузла пошкоджують предмети, що знаходяться в кишені одягу під час прання, а також велика фурнітура. Щоб уникнути поломки, рекомендується ретельно перевіряти речі перед пранням, виймати все з кишень і, якщо є можливість, знімати важкі пряжки та прикраси.

Визначити, чи потрібна заміна барабана пральної машини може лише кваліфікований майстер. Втручання непрофесіоналів у ремонт даного вузла іноді закінчується повним виходом з ладу та покупкою нової пральної машини.

Переваги кваліфікованого ремонту вдома

Замовивши заміну барабана пральної машини Samsung у нашому сервісному центрі, ви можете бути впевнені як виконані роботи. Майстри використовують лише нові оригінальні комплектуючі. Наш співробітник приїде додому в будь-який район міста і передмістя не тільки у будні, а й у вихідні, у зручний для вас час. Насамперед майстер проводить діагностику машини та озвучує ціну на ремонт чи заміну барабана.

Ми надаємо акт виконаних робіт, а також надаємо гарантію на нашу роботу. Маючи такий документ, власник техніки може звернутися до СЦ Ремонт на дому для замовлення безкоштовного повторного ремонту протягом термінів гарантії. Акти видаються на всі види ремонтних робіт.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1370 s
100
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані