Заміна барабана в пральній машині Whirlpool | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна барабана в пральній машині Whirlpool | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна барабана в пральній машині Whirlpool

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Барабан вважається однією з найміцніших деталей пральної машини Whirlpool, тому його заміна потрібно дуже рідко. Якщо ви використовували техніку не за призначенням та випадково пошкодили барабан, або він постраждав при перевезенні пральної машини Вірпул, ми замінимо деталь та надамо на неї гарантію до 12 місяців!

Чи можна виконати ремонт самостійно

Попри те, що в Інтернеті можна знайти безліч роликів про заміну різних деталей пральної машини Whirlpool своїми руками, ця операція вважається складною навіть для майстрів з ремонту пральних машин. Щоб зняти деталь, що вийшла з ладу, і встановити нову, доведеться повністю розібрати машинку. Те, що в сервіс-центрах заміна барабана пральних машин Whirlpool належить до вищої категорії складності та коштує досить дорого, вже має насторожити. Ще одна серйозна перешкода, що дістати запчастину досить складно, адже попит на неї невеликий.

Наші майстри не рекомендують самостійно виконувати заміну барабана в пральних машинах Вірпул, адже при неправильному збиранні ви можете остаточно зламати пральну машину.

Чому варто звернутися до наших майстрів

Сервіс-центр Ремонт вдома вже не перший рік допомагає мешканцям Києва розв'язати проблеми із побутовою технікою. Тому заміна барабана у пральній машині Whirlpool не викличе складнощів. Майстри надають цю послугу вдома, тож відключати машинку і везти її в майстерню не знадобиться.

Ціни на заміну барабана пральної машини Вірпул не завищені: ми прагнемо підтримувати тарифи на середньоміському рівні. Щодо запчастин, багаторічна співпраця з перевіреними постачальниками деталей дозволяє знайти навіть рідкісні комплектуючі. Якщо вам потрібно замінити барабан у Whirlpool, достатньо повідомити модель і рік випуску, щоб майстер підібрав необхідні запчастини на складі. Якщо ви прораховуватимете вартість ремонту, врахуйте, що остаточну ціну можна буде назвати тільки після діагностики. Річ у тому, що при навантаженнях, які призвели до поломки барабана, могли вийти з ладу та інші деталі.

Викликати майстра для заміни барабана пральної машини Whirlpool можна у будь-який час доби. Вдень простіше зателефонувати, а рано-вранці чи пізно ввечері заповнити невелику форму на сайті. Ми зв'яжемося з вами, щоб обговорити зручний час візиту майстра та інші деталі майбутньої співпраці. Звертайтесь і ваша техніка запрацює як нова!

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки