Заміна впускного клапана пральної машини LG у Києві на дому | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна впускного клапана пральної машини LG у Києві на дому | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна клапана пральної машини LG

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Якщо пральна машина LG після включення не заливає воду, настав час звернутися до фахівців. За надходження води в бак відповідає впускний клапан, тому проблема може бути вирішена його заміною. Майстри сервісного центру Ремонт на дому подолають цю роботу дуже швидко. Не пройде й доби, а ваша пралка вже буде у робочому стані. І її навіть не доведеться везти до майстерні. Наші майстри з ремонту пральних машин приїжджають додому до замовників по Києву та до передмістя. Потрібно лише оформити заявку та чекати на приїзд майстра.

Чи можна обійтися без заміни

Клапан пральної машини LG це така собі подібність крана, тільки відкривається він не вручну, а автоматично, при подачі напруги на його котушку. Саме котушка і виходить із ладу (згорає). Теоретично впускний клапан пральної машини ремонту не підлягає. На практиці іноді намагаються замінити котушку, взявши її з іншого пристрою. Але ці зусилля найчастіше не виправдані.

Причинами поломки можуть стати засмічення сітки клапана, ослаблення пружини штока, втрата еластичності мембрани, випадання вставки штуцера. Точну причину визначить майстер, провівши діагностику. Але у будь-якому випадку ремонтувати клапан, змінюючи зіпсовані елементи, недоцільно. Простіше замінити його на новий, тим більше, що коштує ця послуга зовсім недорого. Тільки в разі засмічення сітки можна обійтися без заміни деталі, майстер просто прочистить її, і машинка знову працюватиме.

Перед початком ремонту фахівець обов'язково проведе діагностику, щоб з'ясувати, що спричинило поломку клапана засмічення або електричну несправність. Якщо з'ясується, що клапан не засмічений, а вийшов з ладу, він буде замінений на новий, що точно підходить для вищої моделі пральної машини. Вам не потрібно буде вибирати деталь самостійно. На нашому складі завжди є широкий асортимент оригінальних комплектуючих для популярних моделей техніки.

Оцініть якісний сервіс

Як тільки ви виявили можливу несправність впускного клапана пральної машини LG, відразу дзвоніть нам за вказаними на сайті телефонами. Або заповніть форму заявки і наш менеджер передзвонить вам сам протягом 20 хвилин. Того ж дня майстер зможе розпочати роботу. Якщо вам це не підходить, призначайте будь-який час на ваш вибір.

На новий клапан, встановлений у вашу пральну машину, ми даємо гарантію на строк від 3 місяців. Якщо за цей час він знову вийде з ладу, буде замінений абсолютно безкоштовно. Але оскільки наші майстри використовують виключно нові та оригінальні комплектуючі, повторні поломки – явище дуже рідкісне.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,2276 s
220
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані