Заміна клапана пральної машини Samsung вдома в Києві | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна клапана пральної машини Samsung вдома в Києві | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна клапана в пральній машині Samsung

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Ваша пральна машина Samsung не набирає води? Замовляйте ремонт у нашому сервісному центрі, і досвідчений майстер швидко відновить техніку, замінивши впускний клапан прання.

Власники пральних машин Samsung, які проживають у Києві та передмісті, можуть замовити обслуговування обладнання за телефоном або формою зворотного зв'язку на цьому сайті. На обробку заявки багато часу не знадобиться: оператор поставить вам кілька запитань щодо симптомів поломки, після чого замовлення відразу ж буде передано на виконання. Замінити впускний клапан майстер зможе цього ж дня у зручний для вас час.

Якісний сервіс та вигідні умови

Ми заощаджуємо час та гроші наших клієнтів, тому обслуговування пральних машин виконуємо вдома. Таким чином, вам не доведеться транспортувати габаритну пральну машину в майстерню для заміни електромагнітного клапана. Висока кваліфікація та величезний досвід фахівців нашого сервіс-центру дають змогу справлятися з будь-якими неполадками на місці.

При багатьох поломках пральних машин ті самі ознаки можуть бути наслідком виходу з ладу абсолютно різних вузлів і деталей. Так, вода може не надходити в бак через несправний модуль управління, пресостата, пристрої блокування люка або перегину (засора) заливного шланга. Для того, щоб зрозуміти чи потрібний ремонт або заміна клапана, наші майстри зроблять діагностику, під час якої перевіряється вузол на наявність засмічення та працездатність котушок. Така перевірка забезпечує безпомилкове та максимально швидке обслуговування, тому навіть найсерйозніші поломки ми усуваємо швидше ніж за 24 години.

Якщо діагностика покаже, що клапан прання необхідно замінити, ми встановимо на його місце новий оригінальний. Використання рідних комплектуючих на пральні машини Samsung дає нам повну впевненість як обслуговування обладнання. На ремонт та встановлений електромагнітний клапан майстер надасть гарантію та випише відповідний документ.

Оптимальне вирішення

У прайсі на сайті нашого сервісного центру ви можете ознайомитись із розцінками на ліквідацію найпоширеніших поломок пральних машин. Вартість ремонту вашої пральної машини Samsung буде залежати від причини, через яку не набирається вода. Якщо зламався впускний клапан, фахівець ухвалить рішення, вигідніше його відремонтувати або замінити. У будь-якому випадку ви отримаєте оптимальний варіант вирішення проблеми щодо співвідношення ціна/якість.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1326 s
100
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані