Заміна люка пральної машини Bosch | сервісний центр Київ | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна люка пральної машини Bosch | сервісний центр Київ | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна люка у пральній машині Bosch

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Через тривале використання та під впливом зовнішніх факторів часто ламається кріплення люка пральної машини Bosch, деформуються напрямні, зношуються гумові ущільнювачі. Дверцята не закриваються, відкриваються під час прання або віджиму, порушується герметичність. В цьому випадку заміна люка є необхідністю.

Якщо вам потрібно замінити люк пральної машини Bosch, ви можете в будь-який зручний для себе час викликати додому майстра з ремонту пральних машин нашого сервісного центру. Наші професіонали відремонтують дверцята прання швидко та якісно, підберуть оригінальні запчастини та нададуть гарантію на виконані роботи з обов'язковою видачею акту.

Чому зламався люк пральної машини

Причин поломки може бути безліч. Часто ремонт люка пральної машини Бош необхідний після довгої її експлуатації, коли запас міцності деталей просто вичерпаний. Виходить з ладу кріплення люка та клямка, закривати та відкривати дверцята стає проблематично. Люк може раптово відкритися під час віджиму або навпаки не відкриватися після закінчення циклу.

Часто причиною виходу дверцят прання Bosch з ладу є також вплив різних предметів під час прання. У кишенях одягу залишаються монети, ключі, а також небезпечніші для пральної машини предмети, наприклад, цвяхи, гайки, шурупи. Під час віджиму на високих обертах вони можуть зашкодити ущільнювачу і навіть пробити скло. Після такого прання ремонту дверцят не уникнути.

Іноді, помітивши, що люк погано відкривається чи закривається, господиня просить чоловіка чи знайомого подивитися, що сталося, не вважаючи проблему досить серйозною для виклику майстра. І такий непрофесійний підхід часто стає причиною заміни дверцят, хоча спочатку поломка могла бути не дуже серйозною.

Переваги професійної заміни люка

Спеціалісти сервісного центру Ремонт вдома зроблять заміну люка пральної машини Bosch у зручний для вас час. Викликати майстра додому можна навіть у вихідний. Не потрібно витрачати гроші на перевезення прання до сервісного центру. Майстри приїдуть у будь-який район Києва, проведуть діагностику, озвучать ціну та здійснять заміну дверцят у найкоротші терміни. Під час роботи використовуються лише нові оригінальні деталі.

Найважливішою перевагою ремонту техніки у нашому сервісному центрі є гарантія на виконані роботи. Після завершення ремонту клієнту видається акт виконаних робіт, що дозволяє, за потреби, провести повторний ремонт безкоштовно протягом терміну гарантії.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1357 s
100
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані