Заміна люка пральної машини LG – ремонт дверцят на дому в Києві | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна люка пральної машини LG – ремонт дверцят на дому в Києві | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна люка в пральній машині LG

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Виклик майстра це можливість отримати оперативну та кваліфіковану допомогу прямо у день звернення. Сервісний центр Ремонт на дому пропонує послуги мешканцям Києва та області: якщо двері вашої пральної машини LG заклинило, ми відремонтуємо замок, а за необхідності проведемо заміну люка, манжети чи фурнітури. Тільки оригінальні та нові запчастини, гарантія та мінімальні терміни.

Всього через кілька годин після оформлення заявки на сайті або по телефону ми надішлемо майстра з ремонту пральних машин в будь-який район столиці та передмістя. Досвідчений майстер, використовуючи сучасний інструмент, прямо вдома зможе замінити люк пральної машини LG. Протягом дня ми повернемо працездатність техніки, і ви знову зможете користуватись пральною машиною.

Чому краще звертатися до фахівців

На перший погляд проблема здається дрібницею, тому деякі власники пральних машин LG вирішують не витрачати зайві гроші на професійний ремонт. Не раціональна ідея, оскільки самостійна заміна люка не тільки викличе труднощі у непідготовленого майстра, а й може стати причиною неприємних наслідків. Якщо дверцята заїдають або нещільно зачиняються, проблема може полягати не тільки в механічних пошкодженнях. Іноді має місце поломка замка, пристрої блокування люка (УБЛ) або збій у роботі центральної плати управління, в окремих випадках проблема в проводці або елементах інтерфейсу. Без кваліфікованої діагностики ви ризикуєте даремно витратити гроші на заміну справної деталі.

І це ще не все зважте на труднощі з пошуком оригінальних запчастин. Навіть якщо вам вдасться придбати комплектуючі, які підійдуть до моделі пральної машини LG, під час заміни люка легко пошкодити петлі або дроти, які йдуть від дверей до блоку управління. Через помилки з установкою вартість ремонту суттєво зросте, тому незначна економія на обслуговуванні навряд чи виправдовує такий ризик. Скористайтеся професійною допомогою спеціалістів нашого сервісного центру у нас прийнятних цін, які можна порівняти з розцінками приватних майстрів Києва.

У чому переваги СЦ Ремонт на дому

По-перше, оперативна адресна допомога у будь-якому районі столиці та передмістя. По-друге, лояльна цінова політика, яку нам вдається зберігати завдяки оптовим закупівлям запчастин та економії на оренді робочих приміщень (всі послуги надаються лише вдома). По-третє, якість та відповідальність за результати ремонту. Встановлення люка на пральних машинах LG та інші процедури заміни комплектуючих проводяться тільки з використанням нових фірмових деталей від офіційних дилерів виробника. Жодних компромісів у плані якості, що підтверджує наша тривала гарантія до 1 року. Але головне ми на 100% виконуємо свої зобов'язання перед клієнтом, адже виконавець не просто видає замовнику гарантійний талон, а й підписує акт здавання.

Більше інформації ви знайдете у відповідному розділі сайту. Відповісти на запитання чи допомогти з оформленням заявки може і менеджер з 9 до 21 у будь-який день тижня.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,2128 s
220
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані