Заміна манжети люка пральної машини Siemens – замовлення на сайті | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна манжети люка пральної машини Siemens – замовлення на сайті | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна манжети люка пральної машини Siemens

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Після тривалої експлуатації пральних машин Siemens їх власники нерідко виявляють витік води через люк під час прання через пошкодження манжети. Зволікати з ремонтом у такій ситуації не можна велика ймовірність псування поруч меблів, статевого покриття і навіть затоплення сусідів знизу.

Замовляючи ремонт в нашому сервісному центрі, жителі Києва можуть розраховувати на оперативну заміну манжети в пральній машині Сіменс будь-якої моделі. доведеться.

Чи можливий самостійний ремонт

Здається простота усунення несправності насправді оманлива. Нерідко користувачі пральних машин Siemens потрапляють у скрутну ситуацію навіть при зніманні ущільнювача з люка. Оскільки манжета виготовлена з пружної гуми, не завжди виходить її зняти. Вміння та вправність потрібні також при встановленні нової деталі на місце.

Ще однією помилкою, що часто зустрічається, якщо є охота замінити манжету пральної машини самостійно є неправильний вибір ущільнювача. Гумка часто купується на око без урахування моделі прання, тому або не одягається на посадкове місце через малий розмір, або нещільно прилягає (занадто великий розмір) і дає витік води.

Саме тому робити заміну самостійно не рекомендується. Крім втрати часу та грошей, вам все одно доведеться звертатися до фахівця, адже це можна зробити відразу. Для досвідчених майстрів СЦ Ремонт на дому заміна манжети є стандартною процедурою при обслуговуванні пралень, яка виконується дуже швидко. Звертаючись до нас, ви заощаджуєте час, а з урахуванням того, які помилки можуть бути, і гроші. До того ж заміна манжети не належить до дорогих видів ремонту.

При обслуговуванні техніки використовуються тільки оригінальні комплектуючі, отже ваша пральна машина Сіменс придбає рідний ущільнювач люка. На ремонт пральної машини надається гарантія з видачею документа, що підтверджує якість обслуговування.

Умови оформлення замовлення

Замовити заміну манжети пральної машинки Siemens можна за телефоном або на сайті нашого сервісного центру. І в тому, і в іншому випадку заявка оперативно надійде в роботу, майстер готовий буде починати ремонт в цей же день, у зручний для вас час. Вартість заміни манжети залежить від моделі прання. Виклик фахівця у разі ремонту техніки безкоштовний.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки