Заміна манжети люка пральної машини Zanussi у Києві | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна манжети люка пральної машини Zanussi у Києві | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна манжети люка пральної машини Zanussi

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Зношування манжети люка нерідко змушує користувачів пральних машин Зануссі міняти ущільнювач. Багато хто намагається виконати цю роботу самостійно і стикається зі складнощами. Це недорогий вид ремонту, тому краще заощадити час, нерви та звернутися до фахівця.

Мешканці Києва можуть замовити заміну манжети пральної машини Zanussi у нашому сервісному центрі та розраховувати на оперативне розв'язання проблеми у день оформлення замовлення. Оформити заявку на обслуговування техніки можна за телефоном або за допомогою форми зворотного зв'язку на сайті СЦ Ремонт вдома. Майстер починати ремонт пральної машини в зручний для вас час.

Причини виходу з ладу резинки ущільнювача

Манжета люка пральної машини втрачає функціональність внаслідок природного зношування, механічних пошкоджень або впливу на неї неякісного порошку. Виявляється це зрештою витіканням води з бака, що може завдати шкоди меблям, підлоговому покриттю і навіть призвести до затоплення сусідів знизу.

Не дивно, що багатьом користувачам пральних машин Зануссі не вдається поміняти манжету люка самостійно, оскільки для цього необхідно мати певні навички. Резинка ущільнювача кріпиться за допомогою хомутів, підібратися до яких не завжди просто. Установка нового ущільнювача ускладнюється тим, що нерозроблена гума відчайдушно чинить опір при спробах поставити деталь на місце. Якщо неправильно підібрати гуму ущільнювача, вона або взагалі не встановиться, або буде пропускати воду.

Ось чому довіряти заміну манжети слід кваліфікованому майстру. Фахівці нашого сервісного центру з обслуговування пральних машин із подібним завданням справляються швидко, і ви можете бути впевнені, що проблем у майбутньому не виникне. На роботу надається гарантія.

Вигідні умови та якісні комплектуючі

Заміна манжети пральної машини виконується вдома, що зручно та вигідно для замовника. Замість того, щоб витрачати час і гроші на доставку важкої пральної машини в майстерню та назад, ви можете зайнятися власними справами.

У своїй роботі ми використовуємо лише нові оригінальні комплектуючі. Таким чином, гума ущільнювача на вашу пральну машину Zanussi буде відповідати її моделі. З цінами на усунення типових несправностей пралень можна ознайомитись у прайс-листі. Виклик майстра у разі подальшого обслуговування обладнання безкоштовний.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки