Швидка заміна манжети пральної машини Candy у Києві | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Швидка заміна манжети пральної машини Candy у Києві | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна манжети пральної машини Candy

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

На підлозі під час прання з'являється вода? Заміна манжети люка пральної машини Candy розв'яже цю проблему! Співробітники сервіс-центру Ремонт вдома замінять манжету пральної машини Candy у день звернення. Ми обслуговуємо всі райони Києва та приміські селища.

Ремонт вдома це швидко, якісно та недорого!

Виконати заміну манжети на пральній машині Candy у домашніх умовах нескладно: достатньо зняти пошкоджену деталь та встановити нову. У досвідченого майстра на роботу піде не більше як годину, тому ви зможете запустити прання вже в день звернення до сервісного центру. А ось спроби впоратися з ремонтом самостійно часто закінчуються невдало: без певних навичок правильно встановити ущільнювач вдається не всім.

Перед заміною манжети пральної машини Candy наші співробітники можуть провести повну діагностику, щоб переконатися у відсутності інших несправностей. А коли новий ущільнювач люка буде встановлений, майстер з ремонту пральних машин випише гарантійний документ терміном від 3 до 12 місяців, що дає право на безкоштовний ремонт.

Тривалий термін післяремонтної гарантії є важливою, але не єдиною перевагою співпраці з сервіс-центром Ремонт вдома. Ми пропонуємо виконати заміну манжети пральної машини Candy без надбавок за терміновість. Скористайтеся шансом отримати терміновий ремонт за ціною!

Що зробити перед приїздом майстра

Якщо ви збираєтеся запросити спеціаліста для заміни манжети люка пральної машини Candy, витратите буквально пару хвилин на підготовку. Дістаньте документацію на техніку, приберіть із поверхні машинки все зайве. Для проведення ремонтних робіт може знадобитися місце на підлозі. Якщо ваша машинка встановлена у ванній, тимчасово винесіть в інші кімнати все зайве це дозволить фахівцеві швидше впоратися з розбиранням та збиранням люка.

Важливо врахувати, що розмір люка у різних пральних машин Candy неоднаковий, тому не забудьте уточнити модель під час заповнення заявки на заміну манжети. Це дозволить швидко підібрати ущільнювач, який забезпечить ідеальну герметичність. Після закінчення робіт спеціалісти розкажуть, як уникнути повторного пошкодження. А якщо необхідно, перевірять технічний стан іншої побутової техніки чи електроніки. Якщо вас цікавить ремонт чи профілактичне обслуговування одразу кількох приладів, зателефонуйте! Ми обговоримо можливість комплексного надання послуг.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки