Заміна манжети люка пральної машини Ardo у Києві вдома | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна манжети люка пральної машини Ardo у Києві вдома | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна манжети у пральній машині Ardo

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Гумова манжета пральної машини найбільш схильний до зносу і пошкодження елемент. Якою б міцною вона не була, через деякий час знадобиться її заміна. Ігнорувати пошкодження ущільнювача не можна, оскільки він відповідає за герметичність. Її порушення може призвести до протікання води навіть до короткого замикання. Фахівці нашого сервісного центру проведуть заміну манжети пральної машини Ardo якісно та в максимально короткий термін. Майстри з ремонту пральної машини виїжджають у будь-який район Києва у потрібний вам час, як у будні, так і у вихідні.

Причини та ознаки пошкодження манжети

Дізнатись, що манжета люка пошкоджена, дуже легко. Під час прання на підлозі перед машиною з'являється вода. Також може погано закриватися люк і важко обертатись барабан.

Причинами передчасного зносу манжети пральної машини Ardo та необхідності її заміни найчастіше є тривала експлуатація та негативний вплив хімічних засобів для прання. Також пошкодити гуму можуть різні гострі предмети, що залишилися у кишенях одягу. До деформації призводить і перевищення норми завантаження білизни, грубе вилучення речей, часте прання взуття.

В результаті впливу вищезгаданих факторів гума ущільнювача змінює свої властивості, стає занадто м'якою, або навпаки, дуже жорсткою, в ній з'являються наскрізні отвори. Герметичність машини порушується, і через люк починає просочуватися вода.

Замінимо манжету за дві секунди!

Якісну заміну манжети люка пральної машини Ardo ви можете замовити у сервісному центрі Ремонт вдома. Для цього потрібно залишити нам заявку, зателефонувавши або заповнивши спеціальну форму на сайті. У замовленні обов'язково вкажіть ознаки поломки та вид техніки, яка потребує ремонту.

Приїхавши додому у зручний для вас час, майстер проведе діагностику обладнання та назве ціну ремонту. У роботі будуть використані тільки оригінальні запчастини Ardo, тому ви можете не сумніватися як ремонт та подальша робота техніки. Після закінчення ремонту власнику пральної машини видається акт виконаних робіт.

Наш сервісний центр надає гарантію на всі види послуг на строк від 3 до 12 місяців. Крім того, крім основної гарантії, надається додаткова на такий самий термін у розмірі половини суми замовлення. Ремонт під час терміну додаткової гарантії обійдеться вам у 2 рази дешевше.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки