Заміна манжети люка пральної машини Bosch | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна манжети люка пральної машини Bosch | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна манжети у пральній машині Bosch

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Знайома багатьом користувачам пральних машин Bosch ситуація тече з люка. Навряд чи комусь до душі стояти дві години з ганчіркою у пральні прання, щоб постійно витирати воду з підлоги, необхідно поміняти ущільнювач дверцят.

Якщо ви хочете, щоб ремонт був виконаний швидко та якісно, замовляйте заміну манжети пральної машини Бош у нашому сервісному центрі. Для замовлення встановлення нової гумки ущільнювача люка жителі Києва можуть скористатися формою зворотного зв'язку на сайті або оформити заявку по телефону. Майстер з ремонту пральних машин буде готовий приступити до роботи в цей же день у зручний для вас час.

Якісний сервіс та вигідні умови

Для того, щоб замінити манжету люка, фахівець приїде до вас додому, що зручно та вигідно, оскільки не доведеться витрачати час та кошти на транспортування важкої пральної машини Bosch у майстерню.

Заміна ущільнювальної гумки вимагає певної вправності, яка набувається з досвідом. Якщо ви думаєте, що це так просто, як насипати порошок в лоток, то ви помиляєтеся. Процес швидше можна порівняти із заміною гуми на авто. Чи багато хто це робить самостійно?

Щоб якісно замінити манжету пральної машини Bosch, крім іншого, слід придбати правильний ущільнювач. Йдеться про виріб, що відповідає моделі прання. В іншому випадку гуму ущільнювача не вдасться встановити, або вона нещільно прилягатиме, що знову призведе до витоку води.

Майстри нашого сервісного центру встановлюють лише оригінальні манжети на пральні машини Bosch, заздалегідь ущільнювачі замовляються на склад. Це дозволяє уникнути будь-яких затримок при заміні та бути повністю впевненим як виконане обслуговування. На роботу надається гарантія із видачею відповідного документа.

Оптимальне співвідношення ціна-якість

Сам собою ремонт пральної машини Bosch, пов'язаний із заміною манжети, до дорогих не відноситься (розцінки на усунення типових неполадок вказані в прейскуранті). Однак ми можемо запевнити вас, що пропонуємо оптимальний варіант, при якому ви не переплатите ні копійки. Крім того, у разі обслуговування техніки за виклик майстра платити не доведеться.

Правильна експлуатація – запорука довговічної роботи обладнання. Після закінчення ремонту майстер дасть цінні рекомендації щодо користування пралькою та догляду за нею. Виконання цих нескладних правил значно продовжить життя пристрою.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1899 s
220
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані