Заміна манжети у пральній машині Whirlpool – викликати майстра | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна манжети у пральній машині Whirlpool – викликати майстра | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна манжети у пральній машині Whirlpool

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Помітили, що ваша машинка почала підтікати в процесі прання? У більшості випадків причиною виникнення подібної проблеми є пошкоджений гумовий ущільнювач дверцята манжета. Подальша експлуатація пральної машини Whirlpool з таким дефектом може призвести до виникнення замикань та дорожчого ремонту. Кваліфікована заміна манжети, виконана майстрами з ремонту пральних машин нашого сервісного центру, швидко розв'язувати проблему з протіканнями та поверне вашій техніці повноцінний функціональний стан.

Коли необхідна заміна

Як правило, необхідність заміни гумового ущільнювача дверцят виникає внаслідок його природного зношування або механічного пошкодження, викликаного недотриманням правил експлуатації. Це можуть бути надмірні зусилля в момент завантаження і вилучення білизни, потрапляння гострих сторонніх предметів, а також використання агресивних мийних засобів, що роз'їдають гуму. Існує ще одна причина, через яку манжета повинна підлягати повній заміні утворення грибка та цвілі. Саме цвіль стає джерелом неприємного запаху після прання, який також передається на випраний одяг. Крім того, подібна проблема може вплинути та на стан здоров'я. У цьому випадку, крім самої заміни, пральній машинці потрібна ретельна антисептична обробка внутрішніх поверхонь.

Нерідко майстрам нашого сервісного центру доводиться усувати наслідки спроб самостійного ремонту, які призвели до деформації та пошкодження ущільнювача. Тому не варто намагатися провести подібні процедури без практичного досвіду, знань та спеціального інструменту. Довірте таку роботу компетентним фахівцям.

Найкращі умови для наших клієнтів

Заміна манжети пральної машини Whirlpool у Києві проводиться тільки вдома у клієнта, що дозволяє помітно скоротити витрати та заощадити час, який міг би бути витрачений на транспортування приладу до майстерні та назад. Високі показники якості та надійності послуг, що надаються нашим сервісним центром, обумовлюються професіоналізмом та досвідом майстрів, використанням оригінальних комплектуючих та спеціального інструменту. При цьому на всі деталі, що замінюються, поширюється офіційна гарантія. Оформіть заявку вже зараз і ми виконаємо оперативний ремонт протягом доби з моменту її подання.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки