Заміна манжети в пральній машині Atlant | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна манжети в пральній машині Atlant | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна манжети в пральній машині Atlant

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Манжета дуже важлива деталь для будь-якої пральної машинки. Несправність, пов'язана з цією комплектуючою, завжди помітна, адже найчастіше її наслідки різного роду перебігу, що завдають маси незручностей власнику прання. Розглянемо, чому манжета люка пральної машини Atlant може зноситися раніше за термін.

Причини несправностей

Звичайно, єдино можлива причина несправності манжети – її механічне пошкодження. Але воно може бути викликано цілою низкою факторів:

  • Насамперед, це природне зношування комплектуючої. Гума, з якої вона виготовлена, регулярно піддається впливам холодної, гарячої води, а також різним механічним факторам: тертю та іншому. Згодом матеріал втрачає пружність та еластичність, а тому стає менш міцним.
  • Неякісні пральні засоби є не менш частою причиною виникнення пошкоджень манжети люка машинки-автомат Atlant. Неправильно підібраний порошок впливає на гуму. До того ж результату наводить надмірна кількість використаного хімічного засобу. Тому настійна рекомендація всім власникам пральних машин: не слід економити на порошках та рідких засобах. Адже надалі вам доведеться віддавати набагато більші гроші на ремонт своєї техніки. Підбирайте склади, які не ушкоджують матеріал манжети люка. Хоч вони й відрізняються вищою вартістю, але так вам доведеться вдаватися до допомоги сервісних центрів значно рідше.
  • І, нарешті, третій фактор ушкодження гуми металевими деталями одягу. Кожен користувач повинен знати: не слід занурювати одяг з подібними елементами в бак пральної машини. Також потрібно ретельно перевіряти всі кишені щодо цвяхів та інших гострих дрібних предметів. А для випадків, коли вам потрібно випрати речі з металевими замками, виробники пропонують використовувати спеціальні мішки для одягу. Вони дозволять уникнути механічного контакту манжети та небезпечних для неї елементів.

Процес заміни цієї комплектуючої не становить особливої фізичної складності, але потребує належних навичок та вмінь. Тому у разі пошкодження манжети люка краще довірте свою пральну машину Atlant спеціалісту. У нашому сервісному центрі заміна цієї деталі проводиться дуже швидко і вдень подачі заявки.

Послуги майстра з Ремонт на дому

Наша майстерня надає якісні послуги з діагностики, ремонту та обслуговування пральних машин Atlant. Перша, при виконанні заміни люка манжети, буде абсолютно безкоштовною! Оформляйте заявку на виклик майстра, заповнивши невелику форму, і він прибуде до вас того ж дня!

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1996 s
220
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані