Заміна манжети пральної машини LG з гарантією | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна манжети пральної машини LG з гарантією | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна манжети в пральній машині LG

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Пральна машина LG відрізняється високою якістю, проте згодом такий елемент, як манжета може порватися, що призведе до витоку води з люка. Щоб уникнути потопу та псування елементів кухонного інтер'єру, рекомендуємо якнайшвидше викликати майстра.

Заміна манжети в пральній машині LG входить до списку найпоширеніших послуг, які майстри нашого сервісного центру виконують практично щодня. Замовляючи обслуговування пральних машин у нас, мешканці Києва можуть розраховувати на оперативний ремонт. Незначні поломки, такі, як вихід з ладу ущільнювача люка, зазвичай усуваються за 20-30 хвилин, але навіть якщо зламався двигун або барабан, ремонт не займе понад 24 години.

Як відбувається встановлення ущільнювальної гумки

Заміна манжети пральних машин марки LG буде виконана вдома, що позбавляє користувача перевезення габаритної техніки в майстерню і назад. Замість того, щоб витрачати час, гроші та сили на виснажливе транспортування, ви можете зайнятися своїми власними справами, поки спеціаліст ремонтує пристрій.

Здавалося б, немає нічого складного в тому, щоб змінити ущільнювач самостійно. Але не поспішайте з висновками, не все так просто. Манжети пральних машин LG щільно прилягають до люка коштом власного натягу, а також клямок або хомутів. Щоб зняти ущільнювач, необхідно від'єднати фіксатори. Багато користувачів допускають поширену помилку купують гуму ущільнювача зовні схожу на оригінальну, але нефункціональну на практиці.

Замовляючи заміну люка манжети в нашому сервісному центрі, ви можете бути впевнені, що ми встановимо рідний для даної моделі пральної машини LG ущільнювач. На роботу та комплектуючі надається гарантія.

Установка ущільнювальної гумки вимагає ще більшої вправності, ніж зняття, оскільки потрібно поставити елемент, що чинить опір своїм пружиненням, точно за мітками. Після цього манжета затягується хомутами або кріпиться засувками.

Вартість заміни ущільнювача люка

Приблизні ціни на деякі види ремонту пральних машин вказані в прайс-листі. Точну вартість заміни манжети на конкретну модель прання LG потрібно впізнавати індивідуально. Виклик майстра у разі подальшого обслуговування техніки безкоштовний.

Для того, щоб ущільнювач передчасно не вийшов з ладу, подбайте про відсутність у барабані предметів з гострими краями (шпильок, цвяхів та шурупів, які можуть перебувати в кишенях). Використовуйте завжди якісний порошок.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки