Заміна манжети люка пральної машини Samsung вдома | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна манжети люка пральної машини Samsung вдома | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна манжети люка пральної машини Samsung вдома

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Якщо під час роботи пральної машини Samsung на підлозі утворюється калюжа, необхідно замінити манжету люка. З цією проблемою господині стикаються досить часто. Порушена герметичність пральної машини загрожує не лише її ремонтом, а й пошкодженням водою стелі та стін сусідів знизу, якщо вчасно не усунути несправність.

Абсолютно необов'язково у разі поломки везти важкий агрегат до сервісного центру. Достатньо залишити заявку на сайті нашої майстерні, і фахівці Ремонт вдома приїдуть до вас з усіма необхідними комплектуючими та інструментами. Навіть якщо ви живете у віддалених районах Києва чи передмісті, це не завадить майстрам провести ремонт пральної машини у зручний для вас час.

Причини зносу манжети ущільнювача

Природне зношування, пральний порошок поганої якості, виникнення цвілі і механічні пошкодження ось головні причини, що призводять до заміни люка манжети в пральній машині. Прання Самсунг хоч і відрізняються високою якістю деталей та складання, але заміна ущільнювача моделям цього виробника потрібна нерідко.

В результаті зношування, викликаного тертям білизни, різким відкриванням і закриванням люка, пранням твердих предметів (наприклад, взуття), манжета стоншується, стає пухкою, змінює колір. Також наслідок впливу механічних предметів, які потрапляють у бак разом із одягом, прокол ущільнювача. Поступово руйнує гуму та неякісний пральний порошок, внаслідок цього доводиться замінити манжету пральної машини.

Цвіль, що з'являється на ущільнювачі, також стає причиною заміни гумки на пральній машині. Вона руйнує матеріал і призводить до перебігу. А це, у критичних випадках, загрожує замиканням електромережі.

Замовлення ремонту та вартість

Замовити роботу із заміни манжети на пральній машині Samsung можна на нашому сайті. Залишіть заявку із зазначенням виду та марки обладнання, а також ознак поломки. Після швидкої обробки звернення майстер приїде додому та виконає необхідні роботи. Наші фахівці використовують лише нові оригінальні комплектуючі.

Вартість ремонту озвучить майстер після проведення діагностики та визначення поломки. Ціна заміни манжети люка невисока, таке ремонт не належати дорогим процедурам.

Після усунення несправності майстер підписує акт виконаних робіт, у якому зазначаються вид ремонту та термін гарантії. При необхідності повторний ремонт протягом гарантійного терміну буде здійснено безкоштовно.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1428 s
100
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані