Заміна насоса у пральній машині Bosch | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна насоса у пральній машині Bosch | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна насоса у пральній машині Bosch

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Зливний насос пральної машини Bosch – надійний та довговічний вузол, який рідко потребує ремонту через знос. Набагато частіше заміна помпи необхідна через непередбачені обставини - стрибок напруги в мережі, попадання в патрубок дрібного сміття та сторонніх предметів, механічні пошкодження при невдалому транспортуванні.

Сервіс на дому

Жителі Києва та області можуть розраховувати на допомогу фахівців нашого сервісного центру – ми надішлемо бригаду в будь-який район міста або передмістя, щоб протягом кількох годин замінити несправний насос у пральній машині Бош будь-якої моделі. У нас є всі необхідні ресурси, а також великий досвід у ремонті імпортної побутової техніки, що дозволяє провести процедуру якісно та швидко прямо вдома. Ми використовуємо лише нові запчастини, а також надаємо гарантію до 1 року на всі види сервісу.

Все просто: ви залишаєте заявку на цій сторінці нашого сайту, ми обробляємо її, і буквально того ж дня відправляємо майстра з ремонту пральних машин Бош до вас. Він проведе діагностику та заміну насоса всього за кілька годин. Транспортувати агрегат нікуди не потрібно.

Як уникнути поломки

Робочого ресурсу помпи вистачає не один рік експлуатації. Ремонт насоса у пральних машинах Bosch може не знадобитися протягом 5-8 років, якщо дотримуватись інструкції з експлуатації, стежити за технічним станом пристрою та оперативно проводити заміну несправних комплектуючих. Пам'ятайте, ціна обслуговування часто залежить від того, наскільки своєчасно ви звернулися до майстра.

Ось кілька порад, які допоможуть продовжити термін служби зливної помпи та вбережуть вас від непотрібних витрат:

  • перед завантаженням витрушуйте кишені, застібайте блискавки та очищайте одяг від засохлого бруду або вовни тварин;
  • якщо ви стираєте речі з великою кількістю декоративних прикрас (бісер, перли, стеклярус, паєтки), краще використовувати спеціальні мішки; - попередньо замочуйте дуже брудні речі, обробляйте старі плями, що в'їлися, миючими засобами;
  • стежте за станом пристрою та звертайте увагу на будь-які відхилення від стандарту (сторонні звуки, залишки води та порошку, текти);
  • не нехтуйте допомогою професіоналів – викликайте майстра навіть за незначних неполадок у роботі; - не звертайтеся до некомпетентних фахівців, наприклад, за оголошенням у газеті;
  • не довіряйте ремонт друзям та знайомим, не намагайтеся самостійно вирішити проблему, використовуючи інтернет-посібники з ремонту.

Не варто ризикувати та економити на обслуговуванні радикально, пам'ятайте, що вартість капітального ремонту пральної машини Bosch вища, ніж ціна послуг з усунення засмічення або заміни насоса.

Залишились питання? Наш менеджер з радістю відповість на них – телефоном чи онлайн.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,2167 s
220
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані