Заміна помпи пральної машини LG – оформити заявку на сайті | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна помпи пральної машини LG – оформити заявку на сайті | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна насоса в пральній машині LG

РЕМОНТ
 ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Вихід з ладу насоса одна з найпоширеніших поломок пральних машин LG після закінчення гарантійного періоду. Заміна зливної помпи в більшості випадків є єдиним вірним рішенням для відновлення працездатності техніки. Довіряти таку роботу необхідно лише кваліфікованому фахівцю.

Для досвідчених майстрів нашого сервісного центру заміна насоса пральної машини LG є стандартною процедурою, тому обслуговування техніки здійснюється завжди на високому рівні. Мешканці Києва та передмістя можуть замовити ремонт пральної машини телефоном або за допомогою спеціальної форми зворотного зв'язку на сайті майстерні. Замовлення відразу ж віддається в роботу, майстер зможе починати ремонт обладнання цього ж дня.

Професійний ремонт на вигідних умовах

Заміна помпи пральної машини проводиться вдома, тому вам не доведеться витрачати час і гроші на транспортування важкого обладнання в майстерню та назад. Поки майстер ремонтуватиме пральну машину, ви можете відпочити або зайнятися власними справами.

Фахівці знають, що одні й самі ознаки несправності можуть бути наслідком виходу з ладу абсолютно різних вузлів і деталей прання. Наприклад, причина відмови пристрою зливати воду може полягати не тільки в поломці насоса, але і модуля управління, датчика рівня рідини, а також засмічення фільтра або патрубка пральної машини. Перед тим, як починати ремонт обладнання, майстри СЦ Ремонт на дому обов'язково проводять діагностику. Такий підхід дозволяє суттєво прискорити роботу та уникнути помилок. Хоч би якою складною була поломка, фахівці усунуть її швидше, ніж за 24 години.

Якісні комплектуючі запорука довговічності техніки. У своїй роботі ми використовуємо тільки оригінальні запчастини, тому можете не сумніватися, що в разі потреби заміни на пральну машину LG буде встановлений рідний насос. На ремонт пральної машини та комплектуючі надається гарантія.

Необхідність профілактики

У ряді випадків вода не зливається або зливається погано через засмічення помпи. Чищення насоса пральної машини повністю усуває проблему, змінювати вузол немає потреби.

Після обслуговування прання майстер порадить робити обладнанню планову профілактику, що дозволить уникнути багатьох поломок та значно подовжить техніці життя. Профілактичні роботи можна замовити у нашому сервісному центрі.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,2127 s
220
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані