Заміна помпи пральної машини Siemens – замовлення на ремонт | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна помпи пральної машини Siemens – замовлення на ремонт | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна насоса в пральній машині Siemens

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Навіть таку надійну техніку, як пральна машина Siemens, неправильна або тривала експлуатація можуть вивести з ладу, що нерідко проявляється у поломці насоса. Якщо пральна машина перестала зливати воду, подальше її використання неможливе, необхідна допомога фахівця.

Свої послуги із заміни помп пральних машин Сіменс жителям Києва пропонує наш сервісний центр, гарантуючи швидке та якісний ремонт. Для того, щоб зробити замовлення, зв'яжіться з менеджером через телефон або за допомогою сайту СЦ Ремонт на дому. Вашу заявку відразу ж буде віддано в роботу, майстер починати обслуговування прання в цей же день, у зручний для вас час.

Діагностика запорука якісного ремонту

Нашим фахівцям відомо, що відсутність зливу води не є наслідком поломки насоса. У ряді випадків рідина не зливається, якщо несправний керуючий модуль, засмічений фільтр або патрубок, зламався датчик рівня рідини.

Перед тим, як починати ремонт пральної машини, майстер обов'язково зробить діагностику, яка однозначно дасть відповідь на питання про те, чи потрібна заміна помпи або йдеться про поломку іншого вузла. Такий підхід дозволяє істотно скоротити час на ремонт прання і уникнути помилок у роботі. Навіть найсерйозніші проблеми усуваються швидше, ніж за 24 години.

Прискорити ремонт пральної машини дозволяє і те, що заміна насоса буде виконана вдома. Крім того, ви заощадите гроші, які могли бути витрачені на транспортування важкої техніки до майстерні та назад.

Надійні комплектуючі - застава довговічності обладнання. У своїй роботі ми використовуємо тільки оригінальні вузли та деталі, тому можете бути впевнені, що у випадку, якщо знадобиться заміна, на вашу пральну машину Сіменс буде встановлений рідний насос. Ми надаємо гарантію на комплектуючі та ремонт прання.

Своєчасна профілактика

Найчастіше вода не зливається або зливається погано через засмічення насоса. У цьому випадку чищення помпи пральної машини повністю розв'язувати проблему, у заміні вузла немає потреби.

Після ремонту майстер порекомендує робити планову профілактику, що дозволить уникнути багатьох несправностей і істотно продовжить влаштування життя. Процес замовлення профілактичних робіт такий самий, як і при виклику майстра для ремонту техніки. Приїзд спеціаліста та діагностика безкоштовні.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1803 s
220
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані