Заміна підшипника пральної машини Канді — викликати майстра | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна підшипника пральної машини Канді — викликати майстра | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна підшипника у пральній машині Candy

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Сильний гул при роботі пральної машини Candy проявляється в основному при поломці підшипника, який якнайшвидше необхідно поміняти. Робота не найпростіша, тому не всякий фахівець за неї візьметься.

Замовляйте заміну підшипника пральної машини Канді в нашому сервісному центрі, ми виконуємо професійний ремонт з дотриманням обумовлених термінів. Для того, щоб нам якнайшвидше стало відомо про вашу проблему, зробіть замовлення за допомогою форми зворотного зв'язку на сайті або по телефону. Заявка буде одразу ж передана в роботу, майстер зможе приступити до обслуговування техніки цього ж дня.

Професійний ремонт на вигідних умовах

Заміна підшипника барабана буде виконана вдома, тому вам не доведеться турбуватися про те, як перевезти важку пральну машину Candy до майстерні. Наші майстри мають у своєму розпорядженні все необхідне для ремонту обладнання на місці, а ви в цей час можете відпочити або зайнятися власними справами.

Не намагайтеся змінити підшипник прання самостійно. Як уже було сказано вище, не кожен фахівець візьметься за таку роботу. Ремонт вимагає дуже високої кваліфікації та досвіду.

Щоб поміняти підшипниковий вузол, слід розібрати пральну машину практично повністю: зняти бак, двигун, від'єднати проводку, після чого виконати часткове розбирання самого бака. Проблема полягає ще й у тому, що не завжди сильний шум є причиною виходу з ладу підшипника. Погано закріплений шків чи противагу призводять до схожої ситуації. Тільки досвідчений майстер з ремонту пральних машин Канді може визначити, чи потрібна заміна підшипникового чи іншого вузла.

У своїй роботі ми використовуємо лише оригінальні підшипники для конкретних моделей пралень, тому цілком упевнені у надійності запчастин. На обслуговування обладнання та встановлені комплектуючі надається гарантія якості та видається відповідний документ.

Вартість заміни підшипникового вкладиша

З цінами на усунення типових поломок пральних машин ви можете ознайомитись у прейскуранті. Точна вартість заміни підшипника буде відома після огляду техніки і залежить від моделі прання Candy, а також від того, чи немає інших поломок. Виклик майстра та діагностика при подальшому ремонті безкоштовні. Щоб уникнути передчасних поломок, рекомендуємо проводити планову профілактику техніки, яку також можна замовити у нас.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,2073 s
220
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані