Заміна підшипника у пральних машинах Beko | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна підшипника у пральних машинах Beko | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна підшипника в пральній машині Beko

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Ваша пральна машина Beko сильно стукає та скрипить під час прання білизни? Швидше за все, необхідна заміна підшипника. Якщо цього вчасно не зробити, машина може вийти з ладу, і тоді її ремонт обійдеться в рази дорожче. Без спеціальних технічних навичок не варто братися за заміну цієї важливої деталі самостійно. Щоб замінити підшипник у пральній машині, необхідно буде розібрати її та вийняти барабан. Краще довірте цю роботу спеціалістам сервісного центру Ремонт на дому.

Причини виходу підшипника з ладу

Заводський брак дуже рідкісна причина поломки підшипника. Найчастіше до неї наводить тривала експлуатація пральної машини, недотримання правил завантаження білизни та перевантаження барабана. Причиною виходу підшипника може стати також потрапляння води. Її починає пропускати сальник, який зношується за кілька років експлуатації. Тому при заміні підшипника потрібно міняти його.

Найчастішою причиною поломки вважається порушення правил прання, переважно завантаження більшої кількості білизни, ніж передбачено інструкцією. Прагнучи заощадити воду та електрику, власники пральних машин зменшують кількість прань, збільшуючи при цьому вагу завантаження. В результаті підшипники (та й інші деталі) можуть вийти з експлуатації задовго до закінчення гарантійного терміну експлуатації.

Замінимо підшипник у пральній машині Beko вдома!

Якщо терміново необхідно замінити підшипник пральної машини Beko, зверніться до сервісного центру Ремонт на дому. Після комплексної діагностики та виявлення причин несправності наші майстри замінять деталі, що вийшли з ладу, якісними оригінальними аналогами. Після закінчення робіт ви отримаєте офіційну гарантію терміном 3-12 місяців. Якщо протягом гарантійного періоду виданий вам акт було втрачено, то не біда. Усі дані занесені до нашої бази даних. Достатньо зателефонувати, і потрібний документ буде знайдено, а ремонт зроблено безкоштовно. Крім основної гарантії на ремонт, надається також додаткова. Під час її дії повторний ремонт техніки буде зроблено зі знижкою 50%.

Заявку на ремонт ви можете залишити на нашому сайті або зв'язатися з менеджером по телефону. Виїзд майстра та діагностика техніки абсолютно безкоштовні. Майстри працюють з 9.00 до 21.00 без вихідних, тож приїдуть до вас у будь-який день тижня.

Довірте побутову техніку професіоналам нашого сервісного центру!

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки