Заміна підшипників у пральній машині AEG | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна підшипників у пральній машині AEG | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна підшипників у пральній машині AEG

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Ваша пральна машина AEG гуде та деренчить під час експлуатації? Це вагомий привід для того, щоб провести глибоку діагностику, адже є більша ймовірність, що такі симптоми викликані несправністю підшипникового вузла.

Це дуже важливий конструкційний елемент, тому при його поломці машинка незабаром може повністю перестати працювати. Щоб уникнути такого результату, слід своєчасно звернутися до майстрів з ремонту пральних машин та замінити підшипник. Самостійно ліквідувати поломку такої складності без знань у цій галузі дуже важко. У більшості випадків некомпетентне втручання лише посилює ситуацію. Не варто заощаджувати на ремонті, звертайтеся за допомогою до кваліфікованих майстрів.

Наш сервісний центр гарантує якість!

Ремонт на дому це штат співробітників з великим досвідом у сфері обслуговування побутової техніки. Їм підвладні проблеми пральних машин будь-якого бренду, від застарілих до найсучасніших моделей. Надійність виконаних робіт забезпечує повний комплект діагностичного обладнання, інструментів та фірмових запчастин. Здійснити обслуговування, навіть таке трудомістке, як заміна підшипників, фахівець здатний у вас вдома. Його виїзд відбудеться відразу після обробки запиту на ремонт. Зазвичай майстер прибуває за кілька годин після звернення. Заявки приймаються з будь-якого району Києва та області цілодобово, зв'язатися з нами можна з 9:00 до 21:00 щодня. Для вашої зручності є можливість скоригувати дату та час візиту спеціаліста.

Щоб ви не сумнівалися як виконання робіт, ми надаємо гарантійний талон на строк до року. При повторній поломці тієї ж деталі ремонт або заміна коштуватиме безкоштовно.

Знайти актуальну вартість заміни підшипників на пральній машині AEG ви зможете у нашому прайс-листі. Ціна може змінюватись, залежно від собівартості запчастини, яку потрібно встановити. Остаточну суму ремонту буде скориговано та оголошено фахівцем після ретельної діагностики.

Як оформити замовлення на послуги

Запросити майстра додому можна декількома способами: заповнивши онлайн-заявку на сайті та замовивши зворотній дзвінок або зв'язавшись із нашими співробітниками самостійно за одним із номерів телефону, які вказані на сайті. Незабаром вам зателефонує наш оператор для уточнення формальностей.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1867 s
220
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані