Заміна підшипників у пральній машині Zanussi (Зануссі) | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна підшипників у пральній машині Zanussi (Зануссі) | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна підшипників у пральній машині Zanussi

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Робота вашої пральної машини Zanussi настільки гучна, що чути навіть у квартирі у сусідів? Найімовірніше, прилад потребує заміни підшипникового вузла. Цей маленький механізм відіграє важливу роль коректності роботи пристрою. Навіть такий надійний виробник, як Zanussi, не може гарантувати того, що з часом не виникне поломка. Адже чим складніший прилад, тим більша ймовірність, що він вийде з ладу. Тому, навіть за незначних несправностей, ремонт побутової техніки потрібно довіряти лише професіоналам. Дилетанти можуть не мати необхідної кваліфікації та досвіду, щоб упоратися з неполадками пристроїв нового покоління. Як відомо, Zanussi належить до виробників високотехнологічних електроприладів.

Швидкість, якість, надійність

Майстри Ремонт на дому щодня відновлюють пральні машини як старого, так і нового зразка. Усі поломки усуваються вдома, навіть потребують повного аналізу пристрою. До цього типу несправностей відноситься і зношування підшипників барабана, заміну яких наші фахівці здійснять максимально швидко, а головне якісно. Все, що потрібно зробити, щоб стати клієнтом відповідального сервісного центру, з кваліфікованими та досвідченими співробітниками заповнюйте заявку онлайн і отримуйте ремонт у день замовлення (якщо запит був залишений у робочий час).

Безпрограшні переваги Ремонт на дому

Нас обирають не лише за добре виконані роботи, а й за надійність, прозорість та вигідність умов співробітництва. Замовляючи заміну підшипників барабана на будинок у нашому сервісному центрі, ви отримаєте:

  • виїзд майстра у будь-який район міста та області, а також повну діагностику безкоштовно;
  • швидкий ремонт (виїзд майстра може бути вже через 30 хвилин після обробки замовлення, а також виконання будь-якої складності за один візит);
  • надання нових фірмових підшипників для пральної машини Zanussi;
  • профілактика можливих несправностей;
  • гарантія на всі роботи до 12 місяців (тривалість гарантійного терміну залежить від складності поломки та перевстановлених запчастин).

Орієнтовна вартість послуг розміщена на сайті, кінцеву суму буде озвучено майстром після діагностики. Ціна на ремонт може коригуватися залежно від собівартості деталей та їх кількості.

За подробицями щодо виклику фахівця для заміни підшипників у пральних машинах Зануссі звертайтесь за номерами телефонів, які вказані на цій сторінці.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,2047 s
220
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані