Заміна підшипника в пральній машині Ardo в Києві | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна підшипника в пральній машині Ardo в Києві | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна підшипника у пральній машині Ardo

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Пральні машини Ardo зарекомендували себе тільки з найпозитивнішого боку, проте підшипники, що працюють під великим навантаженням, рано чи пізно виходять з ладу. Якщо ви почули сильний гул чи інші сторонні звуки під час прання та віджиму, терміново викликайте майстра.

Досвідчені майстри з ремонту пральних машин Ардо готові замінити підшипник у зручний для вас час, замовляйте обслуговування в нашому сервісному центрі. Для замовлення заміни підшипникової вкладки можна скористатися зручною формою зворотного зв'язку на сайті Ремонт вдома або оформити заявку по телефону. Ремонт можливий цього ж дня.

Довіряйте ремонт професіоналам

Вам не доведеться транспортувати важку пральну машину Ardo до майстерні, а потім забирати її назад. У наших спеціалістів є всі необхідні інструменти для обслуговування техніки на місці, тому заміна підшипника буде виконана вдома. Ремонт здійснюється в Києві та передмісті у зручний для замовника час.

Якщо ви вважаєте, що можете замінити підшипниковий вузол самостійно, не маючи належної кваліфікації, ви помиляєтесь. Навіть у спеціалізованих майстернях з обслуговування пральних машин таку роботу довіряють лише досвідченим співробітникам. Ті, хто хоч раз бачив, як це робиться, розуміють, чому.

Для того, щоб змінити підшипник, пральну машину потрібно повністю розібрати. Знімається бак, двигун, від'єднується проводка і тільки після того, як буде розібраний сам бак, можна випресувати вузол підшипниковий. Крім того, необхідно правильно підібрати та встановити новий вкладиш.

У своїй роботі ми використовуємо лише оригінальні підшипники для пральних машин Ардо, тому повністю впевнені у їхній винятковій надійності. На роботу надається гарантія якості та видається відповідний документ.

Правильна експлуатація прання застава її безперебійної роботи протягом тривалого часу. Після надання техніки допомоги, майстер дасть цінні рекомендації щодо користування обладнанням та догляду за ним.

Вартість заміни

З розцінками на усунення поширених неполадок можна ознайомитись у прайс-листі. Точна вартість заміни підшипника пральної машини марки Ардо залежить від моделі пристрою і буде озвучена після огляду. Виклик майстра додому в Києві та діагностика у разі подальшого ремонту безкоштовні.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки