Заміна підшипника в пральній машині Атлант – сервіс у Києві | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна підшипника в пральній машині Атлант – сервіс у Києві | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна підшипника у пральній машині Атлант

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Механізм обертання барабана є досить складною системою, в якій значення має працездатність кожного елемента. Якщо в пральній машині Атлант зносився підшипник, заміну краще провести оперативно, щоб уникнути додаткових витрат на ремонт. Найпростіший і найшвидший спосіб розв'язати проблему без зайвих витрат викликати майстра з ремонту пральних машин для обслуговування техніки вдома. Звертаючись до сервісного центру Ремонт на дому, ви заощаджуєте на транспортуванні агрегату: ми надішлемо спеціаліста в будь-який район міста і за його межі буквально в день оформлення заявки на сайті. Заміна підшипника в пральній машині Атлант займе лише кілька годин, ви отримаєте повністю працездатний побутовий прилад, а також гарантійні документи акт про виконані роботи та талон терміном дії від 3 до 12 місяців.

Що призводить до поломки?

Підшипник, як і всі деталі механізму обертання барабана, зазнає підвищеного експлуатаційного навантаження щодня. Робочого ресурсу комплектуючих для пральних машин Атлант вистачає на 5-7 років, але заміна може знадобитися раніше через необережне поводження з технікою та регулярне порушення інструкції. Найпоширеніша причина поломки перевантаження. Йдеться про систематичне перевищення ваги, що рекомендується, або про одноразове критичне навантаження. Завантажили в барабан пральної машини Атлант - занадто важку річ доведеться поміняти підшипник. Якщо ж ви перевантажуєте агрегат всього на 1-2 кілограми, але щодня, то поломка може статися через рік або навіть два. У будь-якому випадку краще не нехтувати послугами досвідченого майстра для ремонту або профілактичної діагностики. Пам'ятайте, що замінити підшипник можна недорого і швидко, але якщо згаяти момент, то встановлення нового валу або інших деталей механізму обертання пральної машини Атлант обійдеться набагато дорожче. Як вчасно розпізнати поломку та уникнути зайвих витрат?

Ознаки несправності

На несправність механізму обертання барабана і підшипника зокрема, вказує кілька характерних ознак:

  • під час роботи пральної машини Атлант можна помітити сторонні шуми (гул і скрегіт);
  • мастило потрапляє у воду (потрібна заміна сальника на новий);
  • люфт з'єднання;
  • вібрація;
  • протікання.

Тільки досвідчений майстер може точно оцінити характер і визначити природу неполадок, провівши професійну діагностику прямо вдома. Фахівці СЦ Ремонт на дому завжди готові прийти на допомогу: просто залишайте заявку на цьому сайті, і ми надішлемо бригаду. Заміна підшипника в пральній машині Атлант та інші види робіт провадяться тільки з використанням нових якісних запчастин. Жодних вживаних деталей.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки