Заміна підшипника в пральній машині Whirlpool – сервіс у Києві | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна підшипника в пральній машині Whirlpool – сервіс у Києві | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна підшипника у пральній машині Whirlpool

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Виникнення сторонніх шумів, тріску та скреготу в процесі роботи пральної машини Whirlpool може свідчити про деформацію підшипника барабана. Подальша експлуатація приладу з таким дефектом може призвести до серйозних і дорогих поломок, тому необхідно усунути його в найкоротший термін. Не варто витрачати свій час на спроби самостійного ремонту, особливо якщо ви не маєте досвіду та навичок у проведенні подібних робіт. Наші кваліфіковані майстри по ремонту пральних машин виконають швидку заміну підшипника вдома в будь-якому районі Києва надійно, якісно та з офіційною гарантією.

Основні причини руйнування підшипника

Звичайно ж, в першу чергу знос підшипника є наслідок тривалої експлуатації машинки, а саме 5-7 років, проте найчастіше деталь виходить з ладу набагато раніше. Відбувається це з таких причин:

  • ушкодження сальника;
  • порушення правил експлуатації;
  • заводський брак.

Сальник є герметичною прокладкою, що захищає підшипник та інші механізми від проникнення вологи. У разі його пошкодження вода починає просочуватися під корпус, це призводить до корозії та остаточного руйнування металевих деталей. Що стосується порушення рекомендацій з експлуатації, то основним негативним фактором, що впливає на справний стан барабана, є прання з перевагою. Це призводить до порушення центрування, прискореного зносу амортизаторів, просідання барабана та підвищених навантажень на підшипник.

Заводський шлюб є досить рідкісним явищем для побутової техніки від компанії Whirlpool, тому всі дефекти виявляються на початкових етапах експлуатації та, як правило, усуваються за гарантією в авторизованих сервісних точках.

Найкращі умови в СЦ Ремонт на дому

Потрібна термінова заміна підшипника у пральній машині Whirlpool? Скористайтеся послугами професійних майстрів нашого сервісного центру. Ми проведемо комплексну діагностику, виявимо і усунемо всі причини несправностей, а також замінимо компоненти, що вийшли з ладу, на якісні, оригінальні аналоги. Крім того, після закінчення робіт кожен замовник отримує офіційну гарантію.

Зателефонуйте нам, вказаному на сайті, або надішліть повідомлення на електронну поштову скриньку. Заявка виконується протягом доби з моменту подання або наступного дня. Довірте вашу побутову техніку досвідченим фахівцям.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки