Терміновий ремонт підшипника в пральних машинах LG. Виклик майстра додому | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Терміновий ремонт підшипника в пральних машинах LG. Виклик майстра додому | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна підшипника в пральній машині LG

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Вихід з ладу підшипника пральної машини LG - це збитки відразу і домашньому комфорту, і гаманцю господарів. При цьому усунути подібну неполадку самому досить важко, майже напевно доведеться звертатися до майстрів з ремонту пральних машин. А ось визначити, що вийшов з ладу підшипник прання, досить просто, основний симптом хитається і гримить бак.

Для чого потрібні та чому псуються підшипники

Частою причиною виходу пральних машин з ладу є поломка підшипника, що вже давно вимагав заміни. Він є частиною механізму, завдяки якому обертається барабан машинки. Крізь підшипники пролягає вісь, де він утримується, і яка обертається по колу при взаємодії шківа з двигуном. Підшипники при цьому фіксують стрижень в одному положенні, не дозволяючи йому хитатися.

Однак, хоча пристрій виготовлений так, щоб не допустити попадання води, деталь сальник, що герметизує, в ході експлуатації виробляє свій ресурс. Зазвичай це відбувається через 5-7 років. Краплі води з бака потрапляють у щілини, що утворилися, і від цього металеві деталі іржавіють. Мабуть, не потрібно уточнювати, до яких згубних наслідків призводить корозія, і для прання буде потрібно замінити підшипник або навіть капітальний ремонт.

При розбиранні пралень часто виявляється, що іржею покрилися й інші рухомі частини. У такому стані довго пропрацювати машина не зможе, і чим довше ігнорувати гуркіт, що лунає з неї, і похитування по сторонах, тим більше доведеться заплатити, коли одного прекрасного дня доведеться міняти апарат на новий. То куди краще звертатися з проблемою ремонту підшипника?

Не намагайтеся розв'язувати проблему самі телефонуйте в Ремонт на дому

Для усунення поломок будь-яких складнощів у Києві вам на допомогу прийдуть наші спеціалісти. Набравши вказаний номер та описавши характер проблеми, ви зможете оформити виклик майстра додому. Серед переваг нашої фірми оперативна заміна підшипників прань LG у найкоротші терміни (техніка буде знову працездатною не більше ніж через добу у разі тяжких порушень, а то й за годину, якщо це щось незначне). При цьому ми використовуємо тільки якісні комплектуючі від офіційного виробника (а не дешеві підробки, які можуть зашкодити вашій пральній). На будь-яку послугу нашого сервісного центру надається гарантія, а точну ціну майстер озвучить після діагностики та перевірки всіх вузлів пристрою.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки