Заміна підшипників у пральних машинах Samsung у Києві | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна підшипників у пральних машинах Samsung у Києві | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна підшипника в пральній машині Samsung

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Через роки служби пральна машина починає видавати ознаки втоми. Вона може почати підтікати, видавати гомін, а потім і зовсім раптово перестати працювати. Щоб до такого не дійшло, потрібно вчасно реагувати на дива у її поведінці та звертатися за діагностикою. Можливо, що сторонні шуми є наслідок несправності підшипників, що стає причиною особливо важких поломок. Куди звернутися в Києві у разі порушення роботи вашої пральної машини і чому все ж таки краще не братися за заміну підшипників машини Самсунг самому?

Не намагайтеся усунути поломку самостійно

Частою причиною, чому псуються підшипники, є контакт з водою. Сальник, що є в машині, через кілька років використання починає пропускати вологу, яка піддає метал корозії. Через це порушується обертання барабана він починає ходити ходуном, що викликає гуркіт при його роботі.

Стан підшипника пральної машини Samsung можна перевірити вручну: при спробі посунути барабан рукою останній повинен зберігати строге положення. Якщо його можна зрушити убік, і при цьому він не повертається на місце, тобто підстави підозрювати: деталі, що утримують барабан, зносилися. Причому не обов'язково першопричиною тому підшипник. Крім нього стабільність забезпечується за допомогою пружин амортизаторів або демпферів. Як і належить пружинам, від статичної напруги вони з часом псуються, і їхнє зношення побічно ускладнює навантаження на підшипник, чому він може поламатися ще швидше.

Так що навіть якщо ви вирішите здійснити заміну, можна упустити з уваги поломку, що супроводжує, яка також вимагає негайного усунення. До того ж попри малий розмір підшипника барабана пральної машини Samsung, його заміна означає повне розбирання всієї машини та бака, а це дуже копітка робота.

СЦ Ремонт на дому найкращий варіант

У СЦ Ремонт вдома працюють досвідчені фахівці з побутової техніки. Вони не тільки замінять зношений підшипник вашої пральної машини Samsung, але й перевірять стан інших. Можливо, вам буде потрібний додатковий ремонт на місці, і майстри, що зазвичай прийшли за викликом на будинок, лише зацікавлені в тому, щоб ви зверталися до них повторно. Наші фахівці безкоштовно проведуть повну діагностику техніки та, можливо, зуміють запобігти можливим проблемам. Якщо поломка повториться, ми усунемо її безкоштовно, саме для цього видається гарантійний талон.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки