Оперативна заміна підшипників у пральній машині Electrolux | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Оперативна заміна підшипників у пральній машині Electrolux | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна підшипників у пральній машині Electrolux

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Попри те, що пральні машини від Electrolux входять до категорії найбільш довговічної та надійної побутової техніки, як будь-яке обладнання, вони потребують регулярного обслуговування. У рамках маніпуляцій необхідно здійснювати заміну деталей, що зносилися, у тому числі підшипників, розрахованих на 5-7 років служби в умовах помірної експлуатації (без перевантажень бака речами). Оперативна та якісна заміна підшипників барабана пральної машини Електролюкс входить до послуг нашого сервісного центру Ремонт на дому. У нас працюють лише досвідчені майстри по ремонту пральних машин. Вони знають усі конструктивні особливості пральних машин Electrolux з вертикальним та фронтальним завантаженням, а тому заміна підшипників та інші ремонтні роботи займають мінімум часу.

Як зрозуміти, що підшипники прання вийшли з ладу

На початкових стадіях виходу з ладу підшипників пральної машини Electrolux багато власників цієї побутової техніки не поспішають викликати майстра, тому що просто не звертають увагу на підвищення рівня вібрації та шуму приладу, особливо при віджиму. Якщо залишити без уваги цю ознаку і не зробити заміну підшипників, що зносилися, через нетривалий час виникне люфт барабана, що посилить вібрацію. Кінцева стадія поломки заклинювання бака пральної машини.

Чим раніше замінити підшипники барабана, що зносилися, тим довше прослужить пральна машина за підсумком, оскільки та ж посилена вібрація призводить до прискореного виходу з ладу інших комплектуючих.

Звичайно, самостійно проводити ремонтні роботи не рекомендується, оскільки це може призвести до ще більш серйозних поломок. Просто оформіть заявку на виклик майстра у нашому сервісному центрі Ремонт на дому, і того ж дня він прибуде за вказаною адресою до будь-якого району Києва, здійснить усі необхідні роботи та по закінченню видасть гарантійний документ терміном дії до 12 місяців.

Наші переваги

Коли потрібна невідкладна заміна підшипників пральної машини Electrolux або проведення інших ремонтних робіт за відмінними цінами та з гарантією, багато мешканців Києва обирають наш сервісний центр.

І це не дивно, адже для заміни комплектуючих ми використовуємо лише нові оригінальні запчастини. А це гарантує тривалий термін служби відновленого обладнання.

Крім того, ми працюємо за дуже зручним для клієнтів графіком: з 8 ранку до 9 вечора. Оформлення заявки можливе і телефоном, і через сайт.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки