Заміна підшипників у пральній машині Siemens | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна підшипників у пральній машині Siemens | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна підшипників у пральній машині Siemens

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Не знаєте де полагодити пральну машину Siemens? Телефонуйте в наш сервісний центр та замовте ремонт вдома! Фахівець приїжджає до будь-якого району Києва та навіть області. Обслуговування можна здійснити того дня, коли клієнт залишив заявку. Майстер прибуде найближчим часом з моменту звернення та замінить підшипник за один візит, незалежно від того, чи виявляться у вашій пральній машині Siemens інші неполадки.

Чому відбувається поломка

Підшипниковий вузол є одним із найбільш значущих для повноцінного функціонування пральної машини. І у разі поломки цього елемента є велика ймовірність того, що прилад незабаром повністю вийде з ладу. Одними з найпоширеніших причин, з яких підшипники потрібно змінювати раніше терміну, природне зношування, неправильна експлуатація або встановлення прання. Своєчасна заміна несправних частин може запобігти наслідкам такої поломки заклинювання барабана. Краще здійснити обслуговування найближчим часом і заощадити на більш серйозних проблемах.

Сильне деренчання і нехарактерні шуми під час роботи пральної машини Siemens є вагомим приводом звернутися до фахівця, адже однією з ймовірних причин її некоректного функціонування може бути знос підшипникового вузла.

Ремонт вдома чесний сервісний центр

На послуги нашого СЦ надається гарантія, тому вони забезпечують клієнта повною впевненістю в тому, що заміна підшипника на пральній машині Siemens буде проведена відповідно до всіх правил. Пріоритетним сервісом Києва нас роблять безліч факторів, основними з яких є:

  • оперативний ремонт (від 15 хвилин до 24-ї години);
    встановлення фірмових запчастин (на нашому складі є великий асортимент комплектуючих на заміну, які підбираються
  • відповідно до моделі та бренду приладу);
  • гарантія (кожну послугу майстра передбачено гарантійний термін, який підтверджується офіційним документом).

Ми використовуємо лише нові деталі, найсучасніший комплект діагностичного обладнання та інструментів для забезпечення якісного та надійного ремонту. За всі роботи ми відповідаємо, тому виконуємо їх на совість.

З цінами на заміну підшипників ви можете ознайомитись у відповідному розділі сайту. Щоб замовити ремонт пральної машини Siemens, заповніть заявку онлайн або зверніться до одного з телефонів, зазначених вище.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки