Заміна ременя в пральній машині LG – викликати спеціаліста Київ | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна ременя в пральній машині LG – викликати спеціаліста Київ | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна ременя в пральних машинах LG

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Щоб усунути проблему з ременем у пральній машинці, звертайтеся до нашої майстерні. Ремонт на дому пропонує широкий асортимент своїх послуг за найоптимальнішими розцінками у місті! Попередня діагностика агрегату максимально точно вкаже на причину неполадки, а досвідчений фахівець легко її ліквідує.

Ремінь безпосередньо бере участь у обертанні барабана. Комплектуюча фіксується на шківі, тим самим забезпечуючи справний процес прання у будь-якому режимі. Але за перших відхиленнях у роботі ременя слід викликати майстра. Регулярно злітаючи, запчастина не тільки знижує ефективність прання, але може пошкодити інші деталі пральної машини LG. Тому в наш сервісний центр слід звертатися відразу після перших проявів поломки. Так ви зможете уникнути додаткових витрат на усунення можливих супутніх несправностей.

Чому ремінь злітає

Перевантаження барабана може спричинити несправність. Але, як правило, при подальшому дотриманні норм експлуатації цей інцидент не повторюється. Майстер лише одягне комплектуючу на шків і обов'язково проконсультує клієнта. Механічний зношування ременя в пральній машині LG ще одна поширена причина. Деталь може розтягнутися або навіть порватися. У такому разі необхідна лише його заміна. Проте в окремих ситуаціях фахівець може вдатися до встановлення та інших нових запчастин. Наприклад, коли ремінь злітає з деформованого шківа. Те саме стосується і неякісних кріплень валу. У будь-якому випадку майстер по ремонту пральних машин з нашого СЦ замінить ще й ці комплектуючі.

Майстерня "Ремонт на дому" оперативність та якість

Ми робимо все для того, щоб надавати послуги найвищої якості. Заміна ременя в пральній машині LG буде максимально оперативною та ефективною, якщо ви подзвоните саме нам. Зробити це можна за будь-яким номером, вказаним у розділі Контакти.

Географія виїздів не обмежується лише Києвом, ми виїжджаємо також у передмістя. Уточніть всі необхідні дані у менеджера, і фахівець полагодить пральну в будь-який зручний для вас час! А завдяки низьким цінам послуг від Ремонт на дому заміна ременя буде ще й економічно вигідною!

Висока якість робіт досягається кількома чинниками. Ми беремо відповідальність за дії своїх спеціалістів, тому після закінчення ремонту завжди надаємо офіційний гарантійний талон. Термін його дії дорівнюватиме 3-12 місяцям. Також ми використовуємо тільки фірмові та нові комплектуючі. Тому встановлений ремінь прослужить довго та надійно!

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1863 s
220
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані