Заміна ременя в пральній машині Ariston | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна ременя в пральній машині Ariston | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна ременя в пральній машині Ariston

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Розтягнувся чи порвався ремінь пральної машини Ariston? Його легко замінять спеціалісти сервісного центру Ремонт на дому. Щоб майстер з ремонту пральних машин приїхав до вас додому для проведення ремонтних робіт, достатньо зателефонувати за телефонами, вказаними на нашому сайті, або заповнити форму заявки. Максимум за добу ваша пральна машина Ariston буде у повному порядку.

Міняти чи ремонтувати?

Обійтися без заміни ременя можна лише в тому випадку, якщо він просто злетів зі шківа. Його надягають назад, і пралка знову зможе працювати. Але якщо ремінь сильно зношений, розтягнутий чи порваний, відновити його неможливо. І тут без заміни не обійтися.

Ремінь приходить у непридатність через дуже інтенсивне використання пральної машини, при деформації шківа або ослаблення його кріплення, а також через знос підшипників барабана. У цих випадках доведеться змінити й інші деталі, що вийшли з ладу. Якщо ви, навпаки, рідко використовуєте пральну машину, ремінь може розсохнутися і тріснути.

Якщо під час увімкнення барабан не обертається зовсім або крутиться дуже слабо, а при обертанні рукою повернути його дуже легко такі симптоми сигналізують про необхідність заміни ременя пральної машини, але можуть бути ознаками інших поломок. Тому перед початком робіт майстер обов'язково проводить діагностику, виявляючи причину несправності.

Щоб перевірити, в якому стані ремінь, потрібно демонтувати задню стінку машини. Якщо він просто злетів, його потрібно виправити, а якщо сильно пошкоджений замінити. Процедура не дуже складна, але все ж таки її краще довірити фахівцеві, особливо якщо пошкодження ременя сталося через несправність інших пов'язаних з ним елементів.

Майстер підбере оригінальну комплектуючу для марки вашої пральної машини і встановить її акуратно і швидко. До того ж на всі встановлені деталі та проведені роботи сервісний центр Ремонт на дому надає гарантію на строк до 1 року.

Швидке виконання робіт

Щоб замовити приїзд майстра для заміни приводного ременя в пральній машинці Ariston, заповніть форму зворотного зв'язку або зв'яжіться з менеджером по телефону. Вже протягом доби роботу вашої пральної машини буде відновлено, навіть якщо ви проживаєте у віддаленому районі міста чи передмісті. Ми працюємо без вихідних, тому звернутися за допомогою можна у будь-який час.

Вся робота буде проведена у вас вдома, що позбавить вас зайвих витрат на транспортування габаритної техніки в майстерню.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1329 s
100
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані