Заміна ременя в пральній машині Samsung – послуги | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна ременя в пральній машині Samsung – послуги | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна ременя в пральній машині Samsung

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Привідний ремінь пральних машин Samsung має свій гарантійний термін служби, що становить три роки з моменту покупки, після чого він, відповідно, потребує заміни. Довірте цю роботу кваліфікованим майстрам з ремонту пральних машин нашого сервісного центру, і ваша машинка справно прослужить ще не один рік.

Ознаки та причини обриву ременя

Якщо ви помітили, що в процесі прання барабан пральної машини прокручується повільніше, ніж належить, або зовсім зупинився, а двигун продовжує працювати з характерним гулом, швидше за все, обірвався або зіскочив приводний ремінь. Це досить поширена ситуація, з якою стикаються власники автоматичних машинок Samsung із фронтальним завантаженням.

Серед найпоширеніших причин виникнення несправності слід зазначити природне зношування, а також порушення правил експлуатації. Наприклад, тривалий простой машини без роботи негативно впливає на ресурс служби ременя, тому що гума втрачає свої якості і еластичність, згодом руйнуючись від розрахункових навантажень. Крім того, неполадка може виникнути через несправні амортизатори, що призводять до провисання барабана. Те саме стосується і деформованого підшипника. У такому випадку ремонт полягає в комплексній заміні всіх компонентів, що вийшли будують, на оригінальні аналоги.

Рідше причиною обриву стає заводський брак, однак, як правило, такий дефект проявляється у перші роки експлуатації та усувається за гарантією в авторизованих сервісних центрах.

Заміна ременя відноситься до категорії нескладних ремонтів, проте через необхідність часткового розбирання пральної машини Samsung вимагає певних знань, практики та навичок, тому не рекомендується намагатися провести її самостійно. Найкраще скористатися послугами нашого кваліфікованого сервісу.

Переваги СЦ Ремонт на дому

Ми надаємо сучасний рівень сервісу, включаючи досвідчений штат майстрів, високу оперативність виконання робіт, оригінальні запчастини, тому заміну ременя в пральній машині Samsung буде проведено якісно та в найкоротші терміни. Крім того, ремонт та обслуговування техніки здійснюється лише вдома у замовника. Надаємо фірмову гарантію. Оформіть заявку прямо зараз, і ми повернемо в дію вашу техніку протягом доби з моменту звернення.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1935 s
220
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані