Заміна щіток у пральній машині Beko – ремонт вдома у Києві | СЦ "На дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна щіток у пральній машині Beko – ремонт вдома у Києві | СЦ "На дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна щіток у пральній машині Beko

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Навіть найнадійніша пральна машина потребує якісного, своєчасного обслуговування та ремонту. Необхідність заміни щіток – одна з найбільш поширених проблем, з якими стикаються власники машинок марки Beko. У такому разі необхідно відразу ж звертатися за допомогою до майстрів по ремонту пральних машин нашого сервісного центру, які швидко виконають заміну всіх зношених елементів, що вийшли з ладу, на нові, оригінальні.

Довіртеся досвідченим фахівцям

Якщо ви помітили, що в процесі прання ваша пральна машина Beko стала незвично шуміти, іскрити, а також з'явився відчутний запах гару, швидше за все, дають про себе знати зношені щітки двигуна. Їхнє завдання полягає у передачі струму на ротор, що і приводить його в обертання. Відповідно, що більше зношена деталь, то гірший контакт. Згодом власникам доводиться стикатися з провалами у потужності, повільним обертанням або повною зупинкою барабана.

Вугільні щітки є витратним матеріалом і підлягають заміні через 5-6 років експлуатації машини. Зазвичай, така процедура проводиться в рамках комплексного сервісного обслуговування. Однак неправильна експлуатація, що створює додаткові навантаження на двигун, значно скорочує термін служби деталей.

У будь-якому разі за перших ознак несправності необхідно звернутися за допомогою до досвідчених фахівців. Власноручний ремонт пральної машини Beko, а тим більше розбирання двигуна може призвести до більш серйозного і дорогого усунення наслідків.

Переваги сервісного центру Ремонт На дому

Ми здійснюємо широкий перелік робіт з ремонту та обслуговування пральних машин Beko, включаючи заміну всіх вузлів та витратних елементів: щіток двигуна, сальників, ТЕНу, амортизаторів або підшипників барабана. Завдяки монтажу оригінальних комплектуючих, ваша машинка справно прослужить ще не один рік. Крім того, всі роботи проводяться тільки вдома, а це заощаджує час і не вимагає трудомісткого транспортування приладу в майстерню та назад. Всі клієнти отримують офіційну гарантію на надані послуги та встановлені елементи.

Подати заявку та викликати майстра можна як по телефону, так і через електронну пошту, вказавши точну модель прання та найбільш прийнятний час для візиту нашого співробітника. Зазвичай послуга надається протягом доби з моменту прийняття заявки.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки