Заміна щіток у пральній машині Bosch | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна щіток у пральній машині Bosch | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна щіток у пральній машині Bosch

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Якщо ви помітили, що в процесі прання ваша пральна машина Bosch почала видавати нехарактерні шуми, а також з'явився відчутний запах гару, швидше за все виникла потреба в заміні щіток двигуна. Як правило, така проблема найчастіше трапляється з моделями, які відпрацювали 5-7 років. Самі щітки вважаються витратним матеріалом, тому мають змінюватися у рамках сервісного чи гарантійного обслуговування.

Майстри з ремонту пральних машин нашого сервісного центру мають великий досвід у ремонті та обслуговуванні, тому проведуть оперативну заміну щіток двигуна безпосередньо вдома у клієнта.

Причини та ознаки несправності

У процесі тривалої експлуатації машинки вугільні щітки поступово стираються, що погіршує контакт із колектором двигуна і призводить до зниження потужності. Тому найпоширенішими ознаками виникнення подібних неполадок є:

  • повільна швидкість обертання барабана; Заміна щіток у пральній машині Bosch
  • нехарактерний шум у процесі роботи, особливо у режимі віджиму;
  • двигун починає іскрити, відчувається запах гару.

Також до прискореного зносу щіток призводять перепади напруги та замикання нагрівального елемента (ТЕНу). Своєчасна заміна деталей дозволить уникнути серйозних несправностей та подальшого дорогого ремонту.

Для процедури заміни необхідне часткове розбирання двигуна пральної машини, що потребує певних навичок та практичного досвіду. Провести таку операцію самостійно буде досить проблематично. Крім того, некваліфіковане втручання загрожує виникненням інших поломок, а значить, і додатковими фінансовими витратами.

Якісний ремонт за найкращими цінами

Наш сервісний центр пропонує широкий спектр послуг з ремонту та обслуговування пральних машин Bosch, включаючи заміну щіток двигуна, амортизаторів, нагрівального елемента, підшипника барабана, сальника, а також безлічі інших деталей. Ми використовуємо виключно якісні, рекомендовані виробником витратні матеріали, що забезпечує подальшу надійну та тривалу роботу приладу. Важливою перевагою є і те, що всі ремонтні роботи проводяться тільки вдома, заощаджуючи час та гроші замовника.

Зв'яжіться з нами по телефону для того, щоб викликати майстра, або надішліть повідомлення на електронну поштову скриньку, вказавши точну модель, суть проблеми, а також зручний час для ремонту.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки