Заміна щіток у пральній машині Samsung | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна щіток у пральній машині Samsung | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна щіток у пральній машині Samsung

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Іскри, шум та відчутний запах паленого, що виникають у процесі прання, свідчать про необхідність заміни щіток двигуна. Фахівці нашого сервісного центру мають великий досвід в обслуговуванні та ремонті пральних машин Samsung, тому виконають швидку та якісну заміну прямо вдома у замовника. Не зволікайте і подавайте заявку за перших ознак несправності.

Коли потрібно міняти щітки

Вугільні щітки призначені передачі струму на обмотки двигуна, що призводить до обертання ротора. Згодом ці елементи зношуються, пральна машина втрачає потужність або повністю ламається. Як правило, заміна щіток повинна проводитися через 5-6 років інтенсивної експлуатації або в процесі передбаченого сервісного обслуговування.

Багато сучасних моделей, оснащених опцією автомобільної діагностики, зафіксують причину перепадів потужності, пов'язаних зі зношеністю щіток і просигналізують відповідним кодом помилки. Це суттєво полегшить роботу наших майстрів та прискорить процедуру ремонту.

Зважаючи на те, що подібна процедура вимагає часткового розбирання машинки, не рекомендується намагатися здійснити ремонт самостійно, не маючи досвіду, знань, практичних навичок та інструменту. Це може суттєво ускладнити несправність, усунення якої спричинить додаткові грошові витрати.

Вигідні умови для наших клієнтів

Для того, щоб виконати якісну заміну щіток пральної машини Samsung, наші майстри використовують тільки сучасний інструмент, а також оригінальні комплектуючі та витратні матеріали. Завдяки цьому вдається досягти найвищих показників якості, надійності ремонту.

Крім того, у наших клієнтів нема потреби демонтувати та везти несправну машинку до майстерні, стояти в черзі чи самостійно шукати необхідні запчастини. Всі ремонти, які здійснюють наш сервісний центр, виконуються виключно вдома, а вартість робіт розраховується в індивідуальному порядку і залежить від конкретної моделі.

Для того, щоб викликати майстра з ремонту пральної машини, достатньо оформити заявку, вказавши точну модель вашої пральної машини Samsung, ознаки неполадки та час, зручний для приїзду наших співробітників. Після закінчення ремонту замовнику надається офіційна гарантія. Довірте свою побутову техніку справжнім фахівцям.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки