Заміна щіток у пральній машині Zanussi | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна щіток у пральній машині Zanussi | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна щіток у пральній машині Zanussi

РЕМОНТ
ОТ 300 ГРН

  • Прием заявки в течение 24 часа
  • Выезд мастера в течение 60 минут
  • Диагностика бесплатно от 5 минут
  • Гарантия на ремонт от 1 до 12 месяцев

Якщо ви помітили, що потужність двигуна пральної машини Zanussi впала, можливо, щітки потребують заміни. Ці деталі з часом виробляють ресурс і через кілька років після покупки стираються настільки, що не можуть забезпечити надійний контакт. Щоб замінити щітки у пральної машини Зануссі, можна піти одним із двох шляхів: викликати додому майстра або спробувати впоратися із завданням самостійно.

Своїми чи чужими руками, чи варто платити за заміну щіток

Багато чоловіків вважають чимось негідним звертатися до професіоналів, коли гарантія вже недійсна. Співробітники нашого сервіс-центру зібрали непогану статистику звернень. Якщо їй вірити, найскладніші ремонтні випадки зазвичай випереджають слова замовника «я вирішив, що тут нічого складного, навіщо вас турбувати. Найчастіші додаткові проблеми, які замовник створює самостійно - обрив ременя приводу при встановленні на шків, поява іскор або сумна констатація факту машинка не включається.

Заміна щіток у пральній машині Zanussi потребує певних навичок та знання принципів роботи електротехніки. Крім того, вам знадобляться фірмові запчастини, які ще доведеться пошукати. До речі, ви заплатите за деталі за роздрібними цінами, а майстри зможуть взяти за оптовою, що позначиться на вартості ремонту. Тож не варто спокушати долю довірте ремонт пральної машини Зануссі із заміною щіток двигуна професіоналам.

Чому саме Ремонт на дому

Наш сервісний центр завоював чудову репутацію і прагне їй відповідати. Добре ім'я для нас не порожній звук, тому наші співробітники підійдуть до заміни щіток двигуна пральної машини Zanussi з усією відповідальністю. Це проявляється не тільки у використанні оригінальних запчастин, а й в інших деталях:

  • виїзді додому протягом 24 годин з моменту обробки вашої заявки;
  • видачі гарантії на строк до дванадцяти місяців;
  • безкоштовну діагностику;
  • розумні ціни.

Звертайтеся, і ми приїдемо у всі райони Києва та передмістя, щоб полагодити вашу пральну та провести її повну діагностику для виявлення прихованих проблем. Майстри нададуть докладну консультацію щодо догляду за пральною машиною Zanussi, розкажуть, через що щітки двигуна зношуються швидше, порадять професійні способи боротьби з накипом. Будемо раді отримати ваш відгук щодо якості обслуговування. Залишити заявку мешканці Києва можуть за телефоном або на сайті.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки