Заміна щіток у пральній машині LG | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна щіток у пральній машині LG | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна щіток у пральній машині LG

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Непрацездатність двигуна пральної машини LG часто пов'язана зі зносом щіток, поміняти які може грамотний майстер з ремонту пральних машин. Як швидко знайти такого фахівця, адже машинка може знадобитися будь-якої миті?

Якщо ви проживаєте в Києві чи передмісті, замовити заміну щіток пральної машини LG можете у сервісному центрі Ремонт вдома однієї з найкращих майстерень столиці. Замовлення на обслуговування пральних машин цієї марки приймаються телефоном і на сайті вибирайте зручний для себе спосіб. Щоб замінити щітки, багато часу не знадобиться.

Робота виконується вдома, тому вам не доведеться доставляти пральну машину в майстерню власним транспортом. Ви можете викликати фахівця на зручний для себе час, а поки проводиться ремонт, зайнятися домашніми справами. Весь ваш витрачений час це 2-3 хвилини на оформлення замовлення.

Ознаки несправності

Щоб визначити, що настав час поміняти щітки, майстер вивчає симптоми несправності і тестує машинку, запускаючи програми прання. Якщо пральна машина не вмикається, доведеться розбирати пристрій і виконувати комплексну перевірку. Крім зношування струмопередаючих стрижнів, причиною невключення машинки може бути коротке замикання в обмотці статора-ротора, поломка модуля управління та обрив проводки. Перевірте електричні параметри вузлів.

Якщо пральна машина LG вмикається, частково локалізувати поломку можна за допомогою коду помилки на цифровому дисплеї. Кодування однозначно не вказує на те, що потрібна заміна щіток, але принаймні дозволяє визначити проблемний вузол, а це суттєво прискорює подальший ремонт. Усунення навіть найсерйозніших проблем у сервісному центрі не займе понад 24 години.

Інші ознаки виходу з ладу щіток: запах гару, падіння потужності двигуна, скрегіт під час роботи мотора. Полагодити графітові стрижні неможливо, потрібна їхня заміна на нові.

Тільки оригінальні комплектуючі

Замовляючи ремонт прання LG у сервіс-центрі, ви можете бути впевнені, що у разі потреби заміни деталей будуть встановлені нові запчастини, які відповідають моделі обладнання. Оригінальні комплектуючі купуються у надійних постачальників і завозяться на склад заздалегідь, так що обслуговування машинки буде виконано без тяганини.

Наша майстерня працює з 9.00 до 21.00 без вихідних, майстер зможе поміняти щітки в будь-який день. Спеціаліст буде у вас в обумовлений час без запізнень. На ремонт пральної машини надається гарантія.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки