Заміна щіток двигуна пральної машини Ariston | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна щіток двигуна пральної машини Ariston | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна щіток двигуна пральної машини Ariston

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Щітки в пральній машині - це невеликі деталі, що змушують мотор обертатися. Їхній гарантійний термін служби становить від 5 до 10 років. Але іноді вони можуть зноситися швидше. Термін служби залежить від інтенсивності експлуатації прання. Щітки впритул прилягають до осі ротора, що обертається, тому чим частіше ви використовуєте машинку, тим інтенсивніше вони стираються. Відремонтувати ці комплектуючі не можна, їх можна лише міняти.

Процес заміни щіток двигуна в пральній машині Ariston здається досить простим, проте ризикувати та змінювати їх самостійно все ж таки не варто. Це може призвести до серйозніших поломок. До того ж скориставшись послугами СЦ «Ремонт на дому», ви не везтимете важку техніку до сервісного центру, а після ремонту забиратимете її звідти. Наші майстри приїдуть до будь-якого району Києва і навіть до передмістя.

Як визначити, що заміна необхідна

Зазвичай на зношування щіток вказують сторонні шуми в моторі, некоректна робота деяких програм, код помилки на дисплеї, запах гару від машини. Двигун не може достатньо розкрутити барабан із білизною. Але із стовідсотковою ймовірністю за цими ознаками не можна визначити, що проблема саме у щітках. Дізнатися про це можна тільки після діагностики прання.

Перш ніж розпочинати заміну щіток або викликати майстра, варто перевірити барабан на наявність сторонніх предметів. Найчастіше саме вони є причиною шуму під час роботи. Також слід перевірити напругу в мережі та стан приводного ременя. Можливо, саме це є причиною несправностей у роботі пральної машини. Якщо все вищезгадане в порядку, можна розпочинати заміну щіток.

Переваги кваліфікованого ремонту

В інтернеті можна знайти безліч інструкцій із заміни щіток у пральній машині Ariston. Але, попри простоту, ця робота вимагає певних навичок і часто не під силу новачкам. У різних марках машинок використовуються різні системи двигунів, відповідно щітки теж різні. Підбирати їх потрібно дуже уважно, адже встановлення елементів із пружинами різної жорсткості або виготовлених із різних матеріалів веде до поломки двигуна.

Замовте заміну щіток на пральні Ariston у нашому сервісному центрі, заповнивши форму на сайті або зателефонувавши за вказаними телефонами. Майстри з ремонту пральної машини мають усі необхідні інструменти та використовують лише оригінальні запчастини від виробників, тому легко підберуть деталь, що відповідає моделі вашої техніки. На будь-які ремонтні роботи ми гарантуємо від 3 до 12 місяців.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки