Заміна зливного шланга пральної машини Bosch | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна зливного шланга пральної машини Bosch | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна зливного шланга пральної машини Bosch

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Недостатня довжина або пошкодження шланга пральної машини Бош – привід для заміни. Досвідчені майстри з пральних машин сервісного центру Ремонт на дому швидко та професійно замінять патрубок замовляйте послугу, і ви залишитеся задоволені нашою роботою.

Замовити заміну шланга власники пральних машин Bosch, які проживають у Києві та передмісті, можуть за телефоном або на сайті майстерні за допомогою форми зворотного зв'язку. Все, що знадобиться від вас оператору, це опис ознак несправності, вказівка моделі прання та бажаний час ремонту. Після цього заявка відразу ж віддається в роботу, майстер зможе поміняти шланг вдома, так що вам не потрібно буде витрачати час та гроші на доставлення важкого обладнання в майстерню та назад.

Чому не виконати роботу самостійно

Багато користувачів з метою економії коштів вирішують замінити зливний патрубок самотужки та натрапляють на труднощі. На відміну від заливного, шланг для зливу води розташовується всередині корпусу прання та з'єднаний з помпою, тому для його заміни пристрій потрібно частково розібрати.

Для недосвідченого користувача це досить складний процес, оскільки необхідно враховувати багато нюансів, знання яких можливе лише за наявності достатнього досвіду та кваліфікації. Зрештою, витративши даремно кілька годин, доводиться все одно звертатися за допомогою до майстра. Чи не краще це зробити одразу?

Досвідчені фахівці нашого сервіс-центру обов'язково проводять діагностику пральної машини. Не виключено, що витік води відбувається через пошкодження зливного шланга, а з інших причин. Такий підхід дозволяє суттєво скоротити час на подальший ремонт та уникнути помилок у роботі. Навіть найсерйозніші проблеми усуваються швидше, ніж за 24 години.

Надійні комплектуючі запорука успішного ремонту

Якщо з'ясується, що шланг вашої пральної машини Bosch вийшов з ладу, майстер встановить новий рідний для конкретної моделі. Використання оригінальних комплектуючих дає нам стовідсоткову впевненість у тому, що ремонт виконаний якісно, і прання після ремонту пропрацює ще довгі роки. На обслуговування техніки і встановлені патрубки ми надаємо гарантію з видачею відповідного документа.

Заміна зливного шланга недорога послуга. З розцінками на усунення поширених проблем пральних машин можна ознайомитися в прайс-листі. Виклик майстра та діагностика прання у разі її подальшого ремонту безкоштовні.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки