Заміна шланга в пральній машині Beko швидко та з гарантією | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна шланга в пральній машині Beko швидко та з гарантією | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна шлангу в пральній машині Beko

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Під час прання під пральною машиною Beko з'являється калюжа? Терміново викликайте фахівці, не ризикуючи затопити сусідів знизу. Найімовірніше, шланг пральної машини зносився, і його потрібно замінити на новий. Майстри з ремонту пральних машин СЦ Ремонт на дому впораються із цим завданням максимально швидко та якісно.

Причини та ознаки несправності

У пральній машині Beko два шланги зливної та наливної. Вийти з ладу може будь-хто з них, але частіше така неприємність трапляється зі зливним. Причин зносу дещо тривале використання, постійний контакт із водою та необережне поводження. На патрубку з'являються мікротріщини та злами, він починає пропускати воду. Основною ознакою того, що один із шлангів потребує заміни, є калюжа води на підлозі. Тому не варто зволікати з викликом майстра, інакше ви ризикуєте не лише зіпсувати підлогу у своїй квартирі, а й затопити сусідів унизу. До того ж вода може потрапити і всередину машини, що призведе до поломки її механізму.

Протікання може бути ознакою не тільки зношування шлангів, але й інших поломок, наприклад, пошкодження барабана, несправності насоса (помпи) або зношування гумової манжети люка. Тому майстер не приступає до роботи без ретельної діагностики прання.

Вартість послуги із заміни шланга пральної машини Beko невелика, і вся робота буде проведена у вас вдома, що позбавляє зайвого клопоту з транспортування техніки в майстерню. Це ще один аргумент на користь того, щоб довірити ремонт професіоналам. І ще вам не потрібно буде шукати в магазинах відповідну для вашої пральної машини деталь. Новий правильно підібраний патрубок майстер привезе з собою.

Гарантія на ремонт

Залишіть нам заявку на заміну шланга пральної машини Beko та всі роботи будуть завершені протягом доби. Замовити приїзд майстра додому можна телефоном або за допомогою спеціальної форми заявки. У цьому випадку протягом 20 хвилин з вами зв'яжеться менеджер та погодить час ремонту. Наші спеціалісти працюють у всіх районах Києва та в області, виїжджаючи для проведення ремонтних робіт щодня з 9.00 до 21.00. День та час ремонту ви можете призначити самі.

На всі встановлені комплектуючі, у тому числі й патрубки, ми надаємо гарантію від 3 до 12 місяців. Якщо за цей час встановлений нами у вашій пральній машині шланг стане непридатним, ми поміняємо його абсолютно безкоштовно. Гарантійний документ підписує та видає майстер разом із актом виконаних робіт. Власникам пральних машин надається також розширена гарантія. Під час її дії усі ремонтні роботи проводять за половину вартості.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,2054 s
220
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані