Заміна шлангу в пральній машині LG | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна шлангу в пральній машині LG | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна шлангу в пральній машині LG

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Елементи пральної машини, які знаходяться у безпосередньому контакті з водою, зношуються швидше, ніж решта. Це стосується не лише металевих деталей, а й інших матеріалів. Тому несправність шланга є досить частою причиною, через яку пральна машина LG може працювати некоректно. Усунути подібну поломку можна простою заміною неробочої деталі, проте імпортні прилади, такі як LG, краще довірити до рук професіоналів.

Запросіть майстра додому

Ремонт вдома це штат кваліфікованих виконавців, які працюють із сучасним обладнанням та надають оперативні та якісні послуги з ремонту пральних машин. Якщо на ній потрібно швидко та надійно замінити шланг, зверніться за допомогою до нашого сервісного центру. Ми забезпечуємо клієнтам найкомфортніші та найвигідніші для них умови. Всі роботи, незалежно від складності, виконуються вдома, а значить, у вас є можливість заощадити час, гроші та отримати сервісне обслуговування пральної машини LG, не залишаючи свого житла.

З нами ви можете бути впевненими, що зношений шланг замінять абсолютно новим, рекомендованим брендом LG, всі роботи будуть здійснені акуратно і надійно. Наші фахівці відповідають за надані послуги, за якість виконаних робіт кожен співробітник відповідає особисто. Ми надаємо клієнтам гарантійний документ, у якому прописані умови повторного звернення до нас у разі вторинної несправності з вини майстра. Тривалість гарантійного терміну залежить від бренду приладу та складності наданого обслуговування.

Нам можна без побоювань довірити пральні машини і бути впевненими в тому, що після ремонту ви отримаєте абсолютно справний прилад. Майстер зможе здійснити заміну шланга того ж дня, коли ви звернулися за допомогою: він прибуде за викликом через годину після обробки заявки.

Коли необхідно звернутися до фахівця

Конструкція пральної машини передбачає два шланги: наливний та зливний. Перший передбачає подачу води з водопроводу в бак, а останній відповідно відведення мильного розчину після використання. Зазвичай, щоб зрозуміти, чи шланги справні, достатньо візуального огляду на наявність витоку під час роботи пральної машини.

Замінити деформований елемент, у разі виявлення таких проблем, потрібно терміново, інакше така незначна неполадка може призвести до серйозних проблем.

З питаннями можна звернутися за телефоном, що вказаний на сайті.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1346 s
100
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані