Заміна шлангу в пральній машині Zanussi | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна шлангу в пральній машині Zanussi | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна шлангу в пральній машині Zanussi

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Якщо ви хочете відремонтувати пральну машину Zanussi, то, напевно, вже загадувалися над питанням: як відрізнити хорошу майстерню від непрофесійної. Проблема актуальна і за незначних поломок техніки – наприклад, коли треба замінити шланг у пральній. Наші майстри з ремонту пральної машини з радістю готові допомогти – ми маємо все, що потрібно для надійного та продуктивного співробітництва:

  • Офіційні гарантії для кожного клієнта, незалежно від типу та складності проведеного ремонту. Гарантійний документ діє від 3 до 12 місяців – термін визначається спеціалістом, який здійснює сервіс.
  • Помірні ціни. Ознайомтеся з нашим прайсом і переконайтеся в цьому самі – вартість заміни шланга в пральній машині приємно здивує. А виїзд майстра з подальшою діагностикою прання Zanussi під час обслуговування будуть безкоштовними.
  • Використання оригінальних комплектуючих під час заміни. Це обов'язкова умова – ми не застосовуємо вживані запчастини, тому що це знижує ефективність всього ремонту. Встановлений шланг, якщо він не новий, не прослужить довго – користувачеві доведеться знову викликати майстра, а репутацію нашого сервіс-центру буде зіпсовано. Це не в наших інтересах, тому у справі якісного обслуговування пральних машин Зануссі на нас можна покластися. Якщо під час огляду фахівець побачить, що зливний або наливний шланг прання треба замінити, ми вмонтуємо фірмову та нову комплектуючу.

Крім цього, зв'язатися з нами дуже просто - залишайте швидку заявку на нашому сайті або телефонуйте менеджеру.

Ефективний сервіс на дому

Пральню не так легко доставити в майстерню, тому наш центр надає свої послуги вдома замовника. Це ще одна вагома перевага СЦ «Ремонт на дому» – ще ніколи лагодити побутову техніку не було так просто для власника. Від вас потрібно лише викликати майстра. Решта – діагностику, заміну шланга та оформлення гарантії – ми беремо на себе. З нашої майстерні вам не доведеться турбуватися про стан прання Zanussi після ремонту. Адже у разі будь-яких проблем ви завжди можете скористатися гарантією – спеціаліст проведе повторний та безкоштовний ремонт.

Приїдемо до будь-якого району Києва

При оформленні заявки не забудьте вказати район Києва, куди потрібно буде приїхати майстру, щоб замінити шланг у пральній машині Zanussi. Географія обслуговування нашого сервіс-центру дуже широка – іноді ми працюємо навіть у передмісті. За подробицями звертайтесь за телефоном – менеджер надасть детальну консультацію.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки