Заміна ТЕНу в пральній машині Ardo | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна ТЕНу в пральній машині Ardo | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна ТЕНу в пральній машині Ardo

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Відсутність нагріву води в пральній машині Ardo є серйозним приводом для занепокоєння її власників. Замовити заміну ТЕНу мешканці Києва та передмістя можуть у нашому сервісному центрі ремонт буде виконано на високому професійному рівні. Вже сьогодні техніка буде в строю, радуючи вас якісним пранням.

Замовлення на заміну ТЕНів пральних машин Ардо приймаються телефоном або на сайті СЦ Ремонт вдома за допомогою форми зворотного зв'язку. Оператору знадобиться інформація про характер поломки та моделі прання, після чого заявка одразу ж буде передана в роботу. Майстер з ремонту пральних машин зможе замінити ТЕН цього ж дня у зручний для вас час.

Як виконується ремонт

Заміна трубчастого електронагрівача вашої пральної машини Ardo буде виконана вдома, що економічно вигідно і зручно. Замість того, щоб витрачати час і гроші на доставку важкої пральної машини додому в майстерню, а потім назад, ви можете відпочити або зайнятися своїми справами, поки майстер мінятиме ТЕН.

Настійно не рекомендуємо виконувати ремонт самостійно, оскільки для того, щоб правильно замінити нагрівач, необхідно мати спеціалізовані знання та досвід. Крім того, не завжди відсутність нагріву води в пральній машині є причиною виходу з ладу ТЕНу. Можливо, зламався модуль керування або датчик температури.

Перед тим, як розпочати ремонт, наші фахівці обов'язково виконують діагностику. Автотест прання, аналіз кодів помилок, візуальний огляд, вимірювання струму та напруги (за потреби) дозволяють точно виявити несправний вузол. Діагностика дає можливість повністю уникнути помилок у роботі та суттєво прискорити подальший ремонт прання. Навіть найсерйозніші несправності усуваються швидше, ніж за 24 години.

Якщо майстер вирішить, що необхідно поміняти ТЕН, на вашу пральну машину Ардо буде встановлений новий для конкретної моделі пристрою вузол. Використання оригінальних нагрівачів дає нам повну впевненість як ремонт. На обслуговування та встановлені комплектуючі надається гарантія.

Вартість заміни нагрівача

Ціни на усунення типових проблем пральних машин вказані в прайс-листі на сайті майстерні. Скільки коштуватиме заміна ТЕНу вашої пральної машини, залежить від її моделі та наявності/відсутності інших неполадок. Точна вартість стане відома після огляду техніки майстром. Виклик фахівця та діагностика обладнання, якщо доведеться міняти нагрівач, безкоштовні.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,2463 s
220
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані