Якісна заміна ТЕНу в пральній машині Ariston | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Якісна заміна ТЕНу в пральній машині Ariston | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна ТЕНу в пральній машині Ariston

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Сучасні пральні машини від компанії Ariston славляться функціональністю, надійністю та довговічністю. Але через 5-7 років роботи окремі елементи обладнання все ж таки підлягають заміні внаслідок природного зносу. До таких комплектуючих відноситься ТЕН пральної машини Арістон, заміна деталі входить до переліку послуг нашого сервісного центру Ремонт вдома. Наша головна відмінність від аналогічних столичних майстерень з ремонту побутової техніки в тому, що ми працюємо вдома у клієнтів майстри виїжджають за вказаними в заявках адресами у всі райони Києва. При цьому обслуговування здійснюється максимально оперативно, спеціаліст з ремонту пральних машин Арістон прибуде до вас безпосередньо в день звернення до нашого СЦ. А після проведення діагностичних робіт, усуне всі причини неполадок, у тому числі здійснить заміну ТЕНу, якщо це потрібно.

Навіщо потрібен ТЕН і як зрозуміти, що він вийшов з ладу?

За рахунок наявності ТЕНу пральна машина нагріває воду для прання до необхідного рівня +35-90С. Нагрівальний елемент виходить з ладу через певну кількість циклів роботи через утворення шару накипу. І що жорсткіша водопровідна вода, то швидше цей елемент ламається.

Зрозуміти, що настав час замінити ТЕН пральної машини дуже просто: як правило, істотно погіршується ступінь чистоти речей, призначених для прання при високих температурах, наприклад, постільної білизни.

Якщо ТЕН тільки починає виходити з ладу, ознакою цього є подовження циклу прання без видимих причин справа в тому, що тепловому електронагрівачу через погіршення теплопровідності внаслідок утворення накипу потрібно більше часу для прання.

Деякі власники пральних машин намагаються зробити демонтаж ТЕНу, що вийшов з ладу, і встановлення нового самостійно. Але часто це призводить до появи серйозніших збоїв у роботі приладу. Тому краще не ризикувати і відразу звернутися за допомогою до нашого сервісного центру.

Чому саме ми

Головне: при заміні ТЕН пральної машини та проведенні інших ремонтних робіт ми використовуємо тільки оригінальні нові деталі. Такий підхід є запорукою, що відновлене обладнання прослужить ще не один рік.

Також всі послуги з ремонту побутової техніки ми надаємо за приємними цінами, щоб переконатися в цьому, ознайомтеся з прайс-листом. І, нарешті, ми працюємо за дуже зручним для вас графіком з понеділка по неділю, з 8 ранку до 9 вечора.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1899 s
220
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані