Заміна ТЕНу в пральній машині Atlant | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна ТЕНу в пральній машині Atlant | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна ТЕНу в пральній машині Atlant

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

ТЕН - це елемент, який відповідає за нагрівання води. Заміна електронагрівача в пральній машині Atlant стає необхідною у випадку, якщо вода не нагрівається до потрібної температури або відсутнє нагрівання зовсім. Цей елемент виходить із ладу дуже часто. Причиною цього є жорстка водопровідна вода, яка використовується для прання.

Багато "умільців" намагаються замінити ТЕН самостійно, що часто призводить до додаткових поломок або повного виходу машини з ладу. Тому заміну цього важливого елемента краще довірити професіоналам, викликавши їх додому, щоб транспортувати техніку в сервісний центр. Жителі Києва можуть замовити заміну ТЕНа пральні Atlant у нашому сервісному центрі, викликавши майстра з ремонту пральних машин у будь-який день тижня.

Причини поломки ТЕНа

Основною причиною виходу нагрівального елемента з ладу є вапняні відкладення. Шар накипу, що утворився на поверхні електронагрівача, сприяє його перегріву та виходу з ладу. Щоб запобігти цьому, потрібно періодично проводити очищення за допомогою спеціальних засобів або лимонної кислоти, а також встановити фільтри для очищення води. Другою причиною поломки є обрив Тена. Нитка нагріву перегорає, розривається електричний ланцюг і водонагрівач виходить із ладу.

Щоб продовжити термін служби ТЕНа, не рекомендується часте прання при високих температурах. Накип у разі утворюється швидше. Найкраще використовувати середні температурні режими.

Поміняємо ТЕН вдома

Поміняти ТЕН у пральній машині Atlant наші майстри можуть якісно та швидко прямо у вас вдома. І не важливо, живете ви у Києві чи передмісті. Просто залишіть заявку на нашому сайті, і ми зв'яжемося з вами в найкоротші терміни, погодимо день і час виїзду майстра. Вам не варто турбуватися про якість запчастин, адже наші майстри використовують лише нові оригінальні комплектуючі.

Перед початком робіт наш фахівець перевірить техніку, щоб виявити точну причину поломки, а потім озвучить вартість ремонту. За допомогою необхідних інструментів майстер впорається із заміною ТЕНа пральної машини Atlant протягом кількох годин. Після усунення неполадок замовнику видаються акт та гарантійні документи. На всі види робіт надається основна гарантія від 3 місяців до 1 року, коли ремонт робиться безкоштовно, і додаткова на такий же термін. Під час дії додаткової гарантії ремонтні роботи коштуватимуть на 50% дешевше.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки