Заміна ТЕНу в пральній машині Beko вдома у Києві. Гарантія | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна ТЕНу в пральній машині Beko вдома у Києві. Гарантія | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна ТЕНу в пральній машині Beko

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Якщо ваша пральна машина Beko не нагріває воду, з ймовірністю майже 100% з ладу вийшов ТЕН трубчастий електронагрівач. Саме ця деталь відповідає за підтримання температурного режиму у пральній машині. Якщо він згоряє, машина стає марною. Вона просто не включатиметься. Заміна ТЕНа в пральній машині досить складний вид ремонтних робіт, що потребує певних навичок. Помилки при заміні нагрівача часто ведуть до серйозних поломок та повного виходу техніки з ладу. Тому найкраще довірити цю роботу майстрам з ремонту пральних машин. Везти важку пральну при цьому нікуди не доведеться, адже майстри нашого сервісного центру здійснюють заміну нагрівального елемента вдома.

Чому ТЕН виходить з ладу

На необхідність заміни ТЕНу в пральній машині Beko вказують такі ознаки:

  • коливання рівня температури;
  • постійне нагрівання води;
  • відсутність нагрівання води;
  • ТЕН шумить чи протікає.

Причин поломки нагрівача може бути кілька. По-перше, заводський брак. У техніці Beko це буває дуже рідко, і при цьому машина зазвичай виходить з ладу протягом перших 3-4 тижнів.

Найстрашнішим ворогом ТЕНів є накип. Осідаючи на зовнішній частині корпусу нагрівача, вона перешкоджає нормальній віддачі тепла у воду. Нагрівальний елемент перегрівається та згоряє. Основна причина появи накипу – жорстка вода, яка використовується для прання. У ній розчинена велика кількість мінеральних солей, які утворюють осад.

Щоб продовжити термін служби трубчастого електронагрівача, рекомендується проводити очищення спеціальними засобами або лимонною кислотою. Також у боротьбі з накипом допоможе встановлення фільтрів для води. Щоб осад утворювався не так швидко, потрібно якнайрідше використовувати високотемпературний режим прання. Найкраще прати при середніх та низьких температурах.

Заміна ТЕНа в СЦ Ремонт на дому швидко, але недорого!

Залишивши заявку на сайті сервісного центру Ремонт вдома, ви можете замовити виїзд майстра додому у будь-який район Києва та проведення безкоштовної діагностики побутової техніки. При виявленні поломки заміна ТЕНу пральної машини Beko буде проведена в найкоротший термін із використанням оригінальних комплектуючих від виробника. Після закінчення робіт кожен замовник отримує документ, у якому зазначено термін гарантії на виконані роботи. Залежно від складності ремонту він може бути від 3 до 12 місяців. Це дає право на безкоштовний повторний ремонт протягом зазначеного терміну.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,1167 s
100
cache

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані