Заміна ТЕНу в пральній машині Candy – викликати майстра додому | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна ТЕНу в пральній машині Candy – викликати майстра додому | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна ТЕНу в пральній машині Candy

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Нагрівальний елемент (ТЕН) одна з найважливіших деталей будь-якої пральної машини, що відповідає за підтримку заданої програми температури. Як правило, гарантійний термін служби нагрівача становить 4-6 років, проте найчастіше він виходить з ладу набагато раніше. Якщо вам потрібна швидка та недорога заміна ТЕНу в пральній машині Candy, рекомендуємо скористатися послугами фахівців нашого сервісного центру у Києві.

Поширені причини несправності

Нагрівальний елемент є порожнистою трубкою, всередині якої розташована спіраль розжарення, огороджена шаром діелектрика. Тривала експлуатація машини, що супроводжується перепадами температур, з часом знижує характеристики нагрівання, що погіршує якість прання та призводить до некоректної роботи інших систем та вузлів приладу. Тому заміна Тена є привабливою процедурою сервісного обслуговування після 4-6 років роботи.

Звичайно ж, крім природного зниження ресурсу, найчастіше нагрівачі виходять з ладу через низьку якість водопровідної води. Різні домішки, що містяться в її складі під впливом підвищених температур, осідають нальотом на внутрішніх поверхнях елемента, що призводить до перегріву і остаточного виходу з ладу. Щоб уникнути дорогого ремонту, необхідно використовувати спеціальні засоби, що пом'якшують воду, а також проводити профілактичне очищення від накипу.

Незважаючи на те, що заміна ТЕНу в пральній машині Candy є досить простою і швидкою процедурою, краще довірити цю справу досвідченим майстрам по ремонту пральних машин. Незнання пристрою, відсутність досвіду та практичних навичок у проведенні подібних ремонтів нерідко призводить до виникнення інших неполадок, усунення яких вимагатиме додаткових грошових витрат.

Переваги сервісного центру Ремонт на дому

Ми здійснюємо всі види послуг з ремонту та обслуговування пральних машин Candy вдома, включаючи заміну нагрівальних елементів, підшипників, сальників, ременя, амортизаторів, а також інших компонентів, що вийшли з ладу. Крім того, ми маємо оригінальні, рекомендовані виробниками запчастини, що забезпечує високу надійність ремонту і тривалий термін служби машинки. Тому у разі виникнення несправності відразу звертайтеся до фахівців нашого сервісу.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,2171 s
220
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані