Заміна ТЕНу пральної машини Electrolux | СЦ "На Дому" - 1
Пн - Нд 8.00 - 21.00
Заміна ТЕНу пральної машини Electrolux | СЦ "На Дому" - 2
Джона Маккейна, 38б
Милославська, 4а

Заміна ТЕНу в пральній машині Electrolux

РЕМОНТ
ВІД 300 ГРН

  • Прийом заявки протягом 24 години
  • Виїзд майстра протягом 60 хвилин
  • Діагностика безкоштовно від 5 хвилин
  • Гарантія на ремонт від 1 до 12 місяців

Незважаючи на те, що пральні машини електролюкс відрізняються чудовою якістю, після тривалої експлуатації з ладу може вийти ТЕН, в результаті чого буде потрібно його заміну. Характеризується поломка відсутністю нагріву води, і для усунення такої неполадки необхідно звернутися до фахівця.

Для мешканців Києва та передмістя не важко знайти кваліфікованого майстра, який зможе замінити ТЕН пральної машини Electrolux достатньо звернутися до нашого сервісного центру. СЦ Ремонт вдома надає весь спектр послуг з ремонту пральних машин, а заміна нагрівального елемента є стандартною процедурою, що практично щодня виконується нашими співробітниками.

Якісний ремонт на вигідних умовах

Заміна ТЕНів пральних машин проводиться вдома, тому вам не доведеться витрачати час, сили та кошти на доставку габаритної техніки до майстерні та назад. У розпорядженні наших майстрів є всі необхідні інструменти та діагностичні прилади для якісного ремонту пралень на місці.

Одні й самі видимі ознаки несправності найчастіше є наслідком виходу з ладу абсолютно різних вузлів і деталей. Відсутність нагріву води не є стовідсотковим доказом того, що зламався нагрівач. Проблеми можуть виникнути в модулі керування або температурному датчику. Завдання наших майстрів швидко встановити справжню причину несправності, для чого проводиться діагностика.

Аналіз кодів помилок, візуальний огляд та перевірка виконавчих компонентів за допомогою приладів дозволяє точно визначити причину несправності. За допомогою такого підходу вдається повністю уникнути помилок під час ремонту пральної машини та прискорити роботу. Навіть найскладніші поломки усуваються швидше, ніж за 24 години.

Ми встановлюємо тільки оригінальні комплектуючі, тому можете бути впевнені, що ваша пральна машина Електролюкс отримає ТЕН, що точно відповідає моделі пристрою. Використання нових запчастин дає нам повну впевненість у якості виконаних робіт. На ремонт пралень та комплектуючих надається гарантія.

Як зробити замовлення на ремонт

Замовити заміну ТЕНу пральної машини Electrolux користувачі можуть телефоном або за допомогою форми зворотного зв'язку на сайті СЦ Ремонт вдома.

Ціни на усунення типових поломок пралень вказані у прайс-листі. Виклик майстра з ремонту пральних машин та діагностика техніки у разі її подальшого ремонту безкоштовні.

Залишіть заявку
На безкоштовний виїзд майстра та діагностику поломки
0,2023 s
220
database

Відвідуючи цей сайт, ви дозволяєте нам, для його повноцінного функціонування, збирати ваші метадані